Jak zainstalować Adobe Photoshop CC?

Adobe Photoshop, to aplikacja graficzna, która przeznaczona jest do tworzenia i obróbki grafiki rastrowej. Nazwa programu graficznego Adobe Photoshop jest synonimem pracy ze zdjęciami i grafiką komputerową na całym świecie. Dostępna jest w kilku wersjach, m.in. Adobe Photoshop CC for Teams, który zawiera funkcje ułatwiające współpracę ze swoim zespołem. Jeśli rozpoczynasz pracę z programem, zobacz jak zainstalować Photoshop, korzystając z zasobów Twojego konta Adobe Creative Cloud.

Instrukcja: instalacja Adobe Photoshop CC

Adobe Photoshop CC dostępny jest w zasobach Twojego konta Adobe Creative Cloud. Korzystając z tych zasobów, możesz pobierać wszystkie swoje programy po zalogowaniu się na stronie internetowej. Dzięki temu instalacja programów jest niezwykle prosta i odbywa się kilkoma kliknięciami myszki. Aby zainstalować Adobe Photoshop na swoim komputerze, wykonaj kroki opisane w poniższej instrukcji.

 1. Przejdź na stronę: https://creativecloud.adobe.com/apps/all/desktop i zaloguj się swoim kontem Adobe.
 2. Na liście wszystkich aplikacji znajdź ikonę Photoshop i kliknij Pobierz.
  Pobierz Adobe Photoshop CC
 3. Otworzy się nowa karta w przeglądarce na stronie pobierania aplikacji. Wybierz lokalizację na komputerze do zapisania instalatora i kliknij Zapisz.
 4. Po uruchomieniu instalatora ponownie wprowadź swoje dane logowania.
  Adobe Acrobat DC - logowanie w aplikacji
 5. Instalator rozpocznie proces instalowania najnowszej wersji aplikacji Creative Cloud Desktop, po czym automatycznie rozpocznie się pobieranie i instalacja aplikacji Adobe Photoshop CC.
  Pobieranie i instalacja Photoshop
 6. Po zakończeniu instalacji, aplikacja Adobe Photoshop zostanie automatycznie otwarta. Możesz rozpocząć pracę z plikami graficznymi.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie