Jakie usługi potrzebuję, aby uruchomić sklep internetowy?

Rejestracja i uruchomienie sklepu internetowego w home.pl nie zajmie Ci dłużej jak kilka minut. Wybierz typ sklepu, w zależności od swoich potrzeb, ilości asortymentu i obsługiwanych języków, dokonaj rejestracji podając dane abonenta i rozpocznij jego konfigurację.

Sklep internetowy to pierwszy krok do sprzedaży produktów w sieci Internet. Wraz z nim otrzymasz szereg korzyści dodatkowych, które na początku działalności pozwolą Ci obniżyć jej koszty oraz zaproponować swoim klientom atrakcje warunki transakcji. Pakiet korzyści na start to także  preferencyjne umowy z partnerami: na dostawy, na płatności, na reklamę oraz wygląd sklepu.  Wraz z całym zespołem dokładamy wszelkich starań, aby Twoja firma w sieci od początku otrzymała wsparcie, a z czasem rozwijała się i budowała silną pozycję/markę w sieci Internet.

Sama usługa sklepu internetowego to świetne rozwiązanie aby rozpocząć sprzedaż online, jednak to nie wszystko, aby firma mogła sprawnie funkcjonować. Dlatego poza podstawowymi usługami, oferujemy Ci szereg usług wspierających, jak, np. księgowość online, zestaw narzędzi antywirusowych zabezpieczających Twoje dane, pakiet Office 365 do pracy całego Twojego zespołu, kopie zapasowe i wiele innych.

Pamiętaj! Obsługą klientów sklepów internetowych zajmuje się wyspecjalizowany zespół e-commerce, który jest cały czas do Twojej dyspozycji – zadzwoń lub zadaj pytanie na forum dyskusyjnymDołącz do tysięcy zadowolonych użytkowników sklepu internetowego home.pl.

Jakie usługi potrzebuję, aby uruchomić sklep internetowy?

Poza rejestracją sklepu internetowego w serwisie home.pl, pamiętaj o zakupie dodatkowych usług:

 • Domena: czyli adresu internetowego, pod którym będziesz widoczny w sieci. W ramach zarejestrowanej domeny, poza adresem sklepu, będziesz mógł utworzyć skrzynki e-mail w adresie domeny*, np. jan@twojadomena.pl, andrzej@twojadomena.pl oraz biuro@twojadomena.pl,
 • Certyfikat SSL: czyli usługa używana do bezpiecznych połączeń internetowych, przyjęto ją jako standard szyfrowania poczty e-mail oraz na stronach WWW. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet oraz wspiera Twój wizerunek w sieci Internet. Przy wielu usługach z oferty home.pl, certyfikat SSL możesz otrzymać bezpłatnie,
 • Hosting Poczty i WWW: czyli usługa serwerowa umożliwiająca tworzenie dodatkowych stron WWW, przechowywania plików, utrzymania poczty e-mail. Do hostingu możesz podłączyć wiele domen, tworzyć wiele serwisów WWW oraz skrzynek e-mail.

*warunkiem uruchomienia skrzynki e-mail we własnej domenie jest posiadanie usługi hostingu zapewniającego miejsce na pocztę e-mail i pliki dodatkowych stron WWW.

Powyżej wskazane usługi to Twoja podstawa aby działać w Internecie. Połączone w jednej zestaw usługi, pozwolą Ci szybko uruchomić pocztę e-mail, umieścić dodatkowe pliki potrzebne do obsługi strony sklepu (np. dokumenty, instrukcje, formularze), a także uruchomić nowe strony internetowe, np. bloga, forum, stronę firmową czy kolejny sklep.

Jeżeli jesteś zainteresowany uruchomieniem sklepu internetowego i usług wspierających w swojej firmie, skorzystaj z oferty home.pl. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami pod dedykowanym numerem infolinii:

 • +48 504 502 500, a następnie wybierz temat rozmowy: sklep internetowy. Kontakt z zespołem ecommerce możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 20:00.

Jakie usługi pomogą mi rozwijać biznes w sieci Internet?

Prowadzenie sklepu internetowego wymagać może dodatkowych narzędzi, wspierających Twoją działalności w sieci, dlatego polecamy Ci:

 • Sklep internetowy pod klucz: w ofercie home.pl, poza samym oprogramowaniem sklepu internetowego, znajdziesz także specjalną ofertę na Sklep pod klucz. Uruchamiamy sklep, konfigurujemy asortyment, płatności i logistykę, oddajemy Ci dopasowaną pod Ciebie usługę, gotową do rozpoczęcia sprzedaży Online.
 • eKsięgowość: wybierz funkcjonalny i prosty w obsłudze program do wystawiania faktur i zarządzania magazynem online. Usługa dostępna w jednym z trzech pakietów do wyboru, dostosowana do współpracy z eSklepem oraz obowiązującymi regulacjami prawnymi,
 • Reklama internetowa Twojego sklepu SklepAds: to wbudowane bezpośrednio w sklep internetowy reklamy, którymi w prosty sposób możesz zarządzać z poziomu panelu administratora sklepu. Usługa dostępna po uruchomieniu sklepu internetowego.
 • Dostawy kurierskie Furgonetka.pl: dzięki współpracy home.pl z serwisem Furgonetka.pl zadbaliśmy o preferencyjne warunki dostaw dla Ciebie i Twoich klientów. Nie potrzebujesz sklepu aby zostać naszym partnerem i skorzystać z wyjątkowej oferty, ale pamiętaj o tej usłudze, zanim przygotujesz pierwszą dostawę zamówienia w sklepie,
 • System płatności online PayU z preferencyjną prowizją: płatności elektroniczne cieszą się w Polsce ogromnym zainteresowaniem. Nie wyobrażamy sobie dziś prowadzenia sprzedaży online bez sprawdzonego partnera i systemu płatności online. Zaufaj systemowi PayU i zaoferuj swoim klientom dziesiątki możliwości płacenia w Internecie. Skorzystaj z oferty jaką przygotowała firma PayU dla klientów home.pl.
 • Reklamę internetową w Google: specjalnie dla naszych Klientów stworzyliśmy i zebraliśmy specjalistów od marketingu i reklamy, aby stworzyć zespół, który w oparciu o najnowsze narzędzia marketingowe, przygotuje i poprowadzi dla Ciebie profesjonalne kampanie reklamowe, audyty SEO, po to abyś szybko mógł wybić się ponad konkurencję i sprzedawać więcej,
 • Office 365 i narzędzia Microsoft: pakiet biurowy Office 365 to nie tylko edytor tekstu i arkusz kalkulacyjny, to potężny zestaw narzędzi wspierających prowadzenie firmy online i stacjonarnie. Niezliczona ilość narzędzi pozwoli Ci na jeszcze lepszą komunikację i rozwój Twojej firmy, pracę zespołową i budowanie pozycji silnej marki. Usługa Office 365 objęta jest pełnym wsparciem home.pl, a to oznacza bezpłatną pomoc w języku polskim,
 • Aplikacje wspierające Twoją produktywność: być w Internecie to nie tylko mieć tu swoje miejsce, ale także chronić dane, zwiększać produktywność i korzystać z najnowszych rozwiązań do prowadzenia kopii zapasowej, komunikacji online, ochrony antywirusowej, poczty firmowej. Skorzystaj z dziesiątek aplikacji i zostań liderem wśród konkurencji, która pewnie nadal woli korzystać z „żółtych karteczek”.
Jeżeli jesteś zainteresowany wdrożeniem pakietu Office lub innych aplikacji wspierających w swojej firmie, skorzystaj z oferty home.pl. Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami pod dedykowanym numerem infolinii:

 • +48 91 432 55 72 (od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00 – 20:00).

 

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie