Program partnerski: Certyfikat SSL

Zarabianie wysokiej prowizji za polecanie certyfikatów SSL w programie partnerskim jest możliwe dla każdego zarejestrowanego partnera. Często, przyszli resellerzy usług IT, zaczynają właśnie od programu partnerskiego z certyfikatami.

SPIS TREŚCI

Program partnerski: Certyfikat SSL

Przystąp do programu partnerskiego i zarabiaj na polecaniu certyfikatów SSL. Są one tuż po domenach i hostingu grupą najczęściej polecanych usług. W ramach programu partnerskiego możesz zdobywać prowizje zarówno za pozyskanie nowej sprzedaży z polecenia, jak i za odnowienia certyfikatu SSL, który kiedyś już przyszedł z Twojego polecenia. Wysokie prowizje czekają. Zarejestruj się w programie partnerskim: Certyfikat SSL.

polecaj i zgarnij prowizję za certyfikat SSL

Jak wysoką prowizję można zarobić, polecając certyfikaty SSL?

Prowizja, jaką można zarobić w programie partnerskim na polecaniu certyfikatów SSL to 20% od tego co płaci klient końcowy za usługę. Partnerzy programu partnerskiego zarabiają zarówno za nową sprzedaż która przyszła z ich polecenia, jak i za odnowienie usług. Prowizje są wypłacane w sumie przez 3 lata od momentu rejestracji usługi.

Partnerzy mogą zarabiać zarówno na polecaniu usług homeSSL Start, homeSSL OV, homeSSL Premium EV, homeSSL Start Multidomain jak i homeSSL Multidomain OV.

Polecając certyfikaty SSL w programie partnerskim home.pl partner, może zdobyć jednorazowo aż do 568,26 zł prowizji za odnowienie na przykład homeSSL EV Multidomain 5. Zarejestruj się w programie partnerskim: Certyfikat SSL.
Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.