Program partnerski: Domeny .pl

Domeny z rozszerzeniem .pl cieszą się największą popularnością wśród domen w polskim Internecie. Dowiedz się, czym jest Program partnerski: Domeny .pl.

SPIS TREŚCI

Program partnerski: Domeny .pl

Domeny z końcówką .pl są w polskim Internecie najpopularniejszymi domenami. Stąd też olbrzymie zainteresowanie partnerów programu partnerskiego home.pl możliwością zarabiania właśnie na tych domenach. Liczbowo, to domeny .pl stanowią największą grupę najczęściej polecanych usług. Profesjonalne budowanie wizerunku firmy bowiem, rozpoczyna się między innym od zakupienia domeny .pl.

Webdeveloper czy freelancer tworzący stronę internetową dla swojego klienta końcowego, często poleca właśnie domeny .pl w home.pl w ramach programu partnerskiego. Zarejestruj się w programie partnerskim z domenami.

polecaj i zgarnij prowizję za domenę .pl

Jak wysoką prowizję można zarobić, polecając domeny .pl w programie partnerskim home.pl?

Partnerzy w programie partnerskim home.pl zdobywają prowizję w wysokości 20% od tego co płaci klient końcowy przy odnowieniu domeny .pl (zakupionej wcześniej z polecenia partnera w programie partnerskim).

20% prowizji otrzymuje też partner za pozyskanie sprzedaży z polecenia oferty wieloletniej. Dlatego tak ważne jest, aby partner zarejestrował się jak najwcześniej w programie partnerskim. Dzięki temu będzie mógł wcześnie rozpocząć polecanie domen .pl w home.pl.

Przy pierwszym odnowieniu, będzie przypisana partnerowi prowizja za odnawiającą się domenę .pl, która przyszła z jego polecenia rok temu. Zarejestruj się w programie partnerskim z Domeną .pl.
Czytaj więcej:
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.