Program partnerski: Domeny .com

Chcesz polecić domenę .com w home.pl i zarobić na tym prowizję? Program partnerski: Domeny .com pozwala właśnie na to. W tym tekście dowiesz się, jak dużo możesz zarobić, polecając zakup domeny .com w home.pl. Partnerzy programu partnerskiego polecaj.pl zarabiają zwykle zarówno na pierwszej sprzedaży z ich polecenia, jak i na odnowieniu usługi przez dwa lata.

SPIS TREŚCI

Program partnerski: Domeny .com

Domeny z końcówką .com są jedną z częściej kupowanych w home.pl domen. Kupują je zarówno klienci końcowi, jak i resellerzy, webdeveloperzy czy informatycy tworzący strony dla swoich klientów. Wielu partnerów programu partnerskiego home.pl poleca z sukcesem swoim klientom właśnie domeny .com w home.pl. Dzięki temu partnerzy zarabiają prowizje zarówno za zakup domeny przez klienta, jak i za jej odnowienie przez dwa lata.

To właśnie najpierw zakup domeny .com a później dokupienie hostingu i certyfikatu SSL stanowią pierwsze kroki przy tworzeniu strony www, również przez partnerów programu partnerskiego home.pl. Zarejestruj się w programie partnerskim z domenami.

Zarabiaj dzięki polecaniu

Jak wysoką prowizję można zarobić, polecając domeny .com w programie partnerskim home.pl?

W przypadku domen .com partner programu partnerskiego otrzyma 20% od tego co zapłaci klient końcowy, przychodzący z linku partnerskiego partnera.

Będzie to 20% zarówno od tego co klient końcowy płaci przy pierwszym zakupie domeny, jak i 20% od wartości odnowienia po pierwszym i drugim roku. Zarejestruj się w programie partnerskim z Domeną .com.
Zobacz również:
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.