Program partnerski: Hosting

Hosting to jedna z usług, na której partnerzy programu partnerskiego home.pl zarabiają największe kwotowo prowizje. Powodem dla tych wysokich kwot prowizji za hosting w programie partnerskim jest z jednej strony fakt, że klienci końcowi ufają znanej marce home.pl, bezpiecznemu partnerowi. Z drugiej strony – wysoka procentowo prowizja – zarówno za sprzedaż, jak i za odnowienie usługi.

SPIS TREŚCI

Program partnerski: Hosting

Hosting jest usługą niezbędną przy większości projektów www. Jest to też tuż po domenach jedna z najbardziej popularnych i polecanych usług, w programie partnerskim home.pl. Partnerzy programu partnerskiego mogą zarabiać zarówno na poleceniu pierwszej sprzedaży jak i na odnowieniu usługi.

Większość klientów końcowych przedłuża usługę hostingu www po pierwszym okresie abonamentowym. Jest to więc tym bardziej atrakcyjna usługa do polecania przez partnerów. Zarejestruj się w programie partnerskim z Hostingiem.
Program prowizyjny - cztery kroki do zarabiania na usługach home.pl

Jak wysoką prowizję można zarobić, polecając Hosting?

Wielu partnerów poleca w ramach programu partnerskiego właśnie hosting w home.pl, bo daje on możliwość dowolnego wykorzystania, pod dowolny projekt WWW. W programie partnerskim partnerzy zarabiają 20% zarówno za polecanie Hostingu Start, Hostingu Biznes, Hostingu Profesjonalnego, jak i Hostingu Premium.

W przypadku Hostingu Premium, prowizja dla partnera za odnowienie usługi, która przyszła z jego polecenia może wynieść aż 240 zł netto, lub 432 zł w przypadku zakupu oferty wieloletniej. Zarejestruj się w programie partnerskim z Hostingiem.
Czytaj więcej:
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.