Program partnerski: Dropbox

Poznaj Program partnerski: Dropbox i zacznij zarabiać prowizje. Dropbox Business to usługa nie tylko dająca klientowi końcowemu możliwość bezpiecznego przechowywania plików. Jest to także przestrzeń do organizacji pracy zespołu, jak również narzędzia na wszystkich firmowych urządzeniach.

SPIS TREŚCI

Logo Dropbox

O programie

Dropbox Business to usługa należąca do kategorii usług Marketplace w home.pl. W wersji biznesowej Dropbox oferuje nielimitowaną przestrzeń, bezpieczeństwo danych i możliwość ich odzyskiwania aż do 180 dni.

Z usługi Dropbox Business korzystają często agencje kreatywne, fotografowie, freelancerzy, czy webdeveloperzy. Wszyscy oni potrzebują przestrzeni na swoje dane i pewności, że pliki są bezpieczne.

Warto zarejestrować się w programie partnerskim Dropbox i posiadać link partnerski w gotowości, nawet w celu udostępnienia go znajomym, klientom, lub w social media.

Jak wysoką prowizję można zarobić, polecają Dropbox?

Partnerzy programu partnerskiego Dropbox mogą zarabiać na polecaniu tej usługi w abonamencie miesięcznym 5% zarówno za sprzedaż, jak i za odnowienie usługi.

Oznacza to, że gdy partner raz zachęci klienta końcowego do zakupu usługi Dropbox przez swój link partnerski, a klient odnowi usługę po okresie abonamentowym – partner otrzyma prowizję zarówno za pierwsza sprzedaż, jak i za odnowienie usługi.

Programem partnerskim są objęte usług zarówno w abonamencie miesięcznym Dropbox Business Standard, jak i Dropbox Business Advanced.

Zwykle partnerami programu partnerskiego Dropbox są resellerzy, informatycy, administratorzy IT, ale również programiści, webdeveloperzy.

Program partnerski: Dropbox

Poza Dropbox Business, w subkategorii „Kopie zapasowe danych” znajdują się też alternatywy: Acronis Backup, Acronis Mobile Backup, Backup WWW, Dropsuite Basic Backup, Dropsuite Email Backup, Microsoft OneDrive dla Firm.

Klienci końcowi decydują się na wykupienie usług typu Dropbox, gdy już ich firma dobrze funkcjonuje, mają dużo zleceń, a co za tym idzie dużą ilość danych do ochrony. Zarejestruj się teraz w programie partnerskim Dropbox.
Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.