Program partnerski: Office 365

Wśród Programów Partnerskich Microsoft zgromadzonych w serwisie polecaj.pl, warto zwrócić uwagę na Program Partnerski Office 365. Możesz w nim zarabiać aż 4% za polecenie usług Office 365 w home.pl. Gdy klient kupi z Twojego polecenia abonament roczny, otrzymasz również 4% prowizji za odnowienie usługi.

Microsoft

Jedną z bardzo popularnych usług, chętnie polecanych przez naszych partnerów w programie partnerskim jest Office 365 od Microsoft. Partnerem często jest informatyk lub webdeveloper, obsługujący swoich klientów. Jednak osoby nieposiadające działalności gospodarczej też z sukcesem polecają usługi Office 365 w programie partnerskim i zarabiają prowizje.

Zwykle klient końcowy kupuje więcej niż jedną licencję Office 365. Dzięki temu partner może zarobić nawet kilkaset złotych za jednego klienta.

Pakiet Office 365 to nowoczesne narzędzia zapewniające dostęp do dokumentów z każdego miejsca z dostępem do Internetu. To też kompletny pakiet programów do pracy zdalnej.

Program partnerski: Office 365 pozwoli Ci zarabiać prowizje za polecenia usług w abonamencie miesięcznym (Business Essentials) lub usług w abonamencie rocznym (Business Essentials, Business, Business Premium). Zarejestruj się w Programie Partnerskim Office 365 od home.pl.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.