Program partnerski: Hosting WordPress

Partnerzy programu partnerskiego home.pl mogą polecać usługi Hosting WordPress i zarabiać na sprzedaży z polecenia. Obsługując zlecenia WordPress dla swoich klientów końcowych, warto więc uwzględnić również to dodatkowe źródło dochodu, jakim jest aktywność w programie partnerskim.

SPIS TREŚCI

Program partnerski: Hosting WordPress

Hosting WordPress jest po domenach i hostingu jedną z najbardziej popularnych usług, polecanych w programie partnerskim home.pl. Partnerzy chętnie polecają sprawdzoną usługę Hostingu WordPress. Nowością też jest wsparcie klientów przez specjalistów ze strony infolinii home.pl.

Polecając Hosting WordPress jako partner programu partnerskiego home.pl, możesz zarobić wysoką prowizję za sprzedaż i odnowienie usługi. Zarejestruj się w Programie partnerskim: Hosting WordPress.

Program prowizyjny - cztery kroki do zarabiania na usługach home.pl

Jak wysoką prowizję można zarobić, polecając Hosting WordPress w programie partnerskim home.pl?

Aktywności, które są wynagradzane w programie partnerskim z Hostingiem WordPress to pozyskanie sprzedaży z polecenia, oraz odnowienie usługi. Partnerzy są wynagradzani w sumie przez 3 lata za pozyskaną usługę, jeżeli będzie ona odnowiona przez klienta końcowego.

Za pozyskanie sprzedaży z polecenia lub odnowienie Hostingu WordPress, partner otrzymuje prowizję w wysokości 20% od wartości, jaką płaci klient końcowy. Program partnerski z Hostingiem WordPress obejmuje zarówno usługi Hosting WordPress Start, Hosting WordPress Profesjonalny, jak i Hosting WordPress Premium. Zarejestruj się w Programie partnerskim: Hosting WordPress.
Czytaj więcej:
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.