Program partnerski: Xbox Live Gold

Kategoria Program partnerski Microsoft to też rozrywka! Wśród ofert programów partnerskich tej firmy, znalazł się też Xbox Live Gold. Teraz partnerzy programu partnerskiego mogą polecać wszystkim graczom konsoli Xbox One przepustkę do niekończącej się rozrywki.

SPIS TREŚCI

XBOX LIVE GOLD

O programie

Wielu partnerów programu postrzega Microsoft tylko przez pryzmat usług typu Office 365 czy Windows Home.

Przy wspomnianych wyżej usługach faktycznie partner w programie partnerskim może zdobywać duże kwoty prowizji, polecając usługi głównie w firmach, z którym współpracuje. Nie zapominajmy jednak o konsoli Xbox. Jest to jedna z najpopularniejszych konsoli, z której korzystają miliony graczy na całym świecie.

Warto więc zarejestrować się w [programie partnerskim Xbox Live Gold i mieć link partnerski w gotowości, nawet w celu udostępnienia go znajomym w social media.

Jak wysoką prowizję można zarobić, polecając Xbox Live Gold?

Partner programu partnerskiego zarabia 1% od wartości sprzedaży Xbox Live Gold z jego polecenia. Klient natomiast może rywalizować jako gracz z innymi uczestnikami rozgrywek z całego świata.

W ramach subskrypcji może on otrzymać nawet do 4 bezpłatnych gier w miesiącu.
Zarejestruj się w programie partnerskim Xbox Live Gold.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.