W jaki sposób skorzystać z usługi Zakupy Google w home.pl?

Usługa Zakupy Google w home.pl, znana również jako „Google Shopping” to reklama Twoich produktów w sieci reklamowej Google. Dzięki Zakupom Google, produkty z Twojego sklepu internetowego znajdą się tuż nad wynikami wyszukiwania  w przeglądarce, a także w specjalnie dedykowanej dla tego rodzaju reklam zakładce „Zakupy”.

Jak zamówić usługę Google Shopping?

Specjaliści w home.pl pomogą Ci stworzyć efektywną kampanię produktową w Google, dzięki czemu będziesz sprzedawać więcej i skuteczniej. Aby zamówić usługę Google Shopping wejdź na stronę: www.home.pl/reklama-internetowa, a następnie wypełnij formularz kontaktowy. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i zaproponują wycenę reklamy Twojej strony internetowej. Usługa wyceny kampanii reklamowej jest bezpłatna.

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin od przesłania formularza i przedstawi wstępną ofertę działań reklamowych.

WAŻNE! Postaraj się, aby zawrzeć w przesłanym formularzu, jak najwięcej informacji na temat Twojej działalności i produktów, jakie chcesz sprzedawać w wyszukiwarce Google. Im więcej informacji nam przekażesz, tym sprawniej przebiegnie darmowa wycena takich działań.

Informacje, które powinieneś przygotować, to: Twoje dane kontaktowe, takie jak: imię i nazwisko, adres e-mail, adres strony WWW (np. Twojego sklepu internetowego).

Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Jak zareklamować firmę w Internecie?

Mamy na to patent. Wiemy jak zareklamować Twoją firmę w Internecie. Zobacz, jak wiele może Ci dać skuteczna reklama.

Reklama internetowa Sprawdź ofertę