W jaki sposób skorzystać z usługi Zakupy Google w home.pl?


Usługa Zakupy Google w home.pl, znana również jako „Google Shopping” to reklama Twoich produktów w sieci reklamowej Google. Dzięki Zakupom Google, produkty z Twojego sklepu internetowego znajdą się tuż nad wynikami wyszukiwania  w przeglądarce, a także w specjalnie dedykowanej dla tego rodzaju reklam zakładce „Zakupy”.

Jak zamówić usługę Google Shopping?

Specjaliści w home.pl pomogą Ci stworzyć efektywną kampanię produktową w Google, dzięki czemu będziesz sprzedawać więcej i skuteczniej. Aby zamówić usługę Google Shopping wejdź na stronę: www.home.pl/reklama-internetowa, a następnie wypełnij formularz kontaktowy. Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą i zaproponują wycenę reklamy Twojej strony internetowej. Usługa wyceny kampanii reklamowej jest bezpłatna.

Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin od przesłania formularza i przedstawi wstępną ofertę działań reklamowych.

WAŻNE! Postaraj się, aby zawrzeć w przesłanym formularzu, jak najwięcej informacji na temat Twojej działalności i produktów, jakie chcesz sprzedawać w wyszukiwarce Google. Im więcej informacji nam przekażesz, tym sprawniej przebiegnie darmowa wycena takich działań.

Informacje, które powinieneś przygotować, to: Twoje dane kontaktowe, takie jak: imię i nazwisko, adres e-mail, adres strony WWW (np. Twojego sklepu internetowego).

Czytaj więcej

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie