W jaki sposób skorzystać z usługi Zakupy Google w home.pl?


Usługa Zakupy Google w home.pl, znana również jako „Google Shopping” to reklama Twoich produktów w sieci reklamowej Google. Dzięki Zakupom Google, produkty z Twojego sklepu internetowego znajdą się tuż nad wynikami wyszukiwania Google, a także w specjalnie dedykowanej dla tego rodzaju reklam zakładce „Zakupy”.

  • Kliknij tutaj, aby przeczytać czym są Zakupy Google / Google Shopping.
Specjaliści w home.pl pomogą Ci stworzyć efektywną kampanię produktową w Google, dzięki czemu będziesz sprzedawać więcej i skuteczniej.

Jak rozpocząć korzystanie z usługi Zakupy Google w home.pl?

Zakup usługi Zakupy Google przez stronę produktową

  1. Wejdź na stronę usługi Zakupy Google.
  2. Następnie wybierz interesujący Ciebie pakiet reklamowy, dostępny spośród czterech predefiniowanych pakietów usługi.
  3. Następnie, aby dokończyć zamówienie usługi, dokonaj płatności. W ciągu 24 godzin od zaksięgowania się Twojej zapłaty, skontaktuje się z Tobą nasz Specjalista ds. Kampanii Produktowych w Google, aby omówić z Tobą szczegóły Twojej reklamy produktowej w Google.

Pakiety usługi Zakupy Google w home.pl

Przesłanie formularza z zapytaniem o darmową wycenę działań reklamowych

Jeżeli po wejściu na stronę produktową Zakupy Google, nie możesz zdecydować się na konkretny pakiet (tj. nie wiesz który z nich wybrać, aby był najlepiej przystosowany do Twojego biznesu), zawsze możesz zamówić darmową wycenę Kampanii Produktowej w Google, która będzie „uszyta” na miarę Twojego biznesu, ilości produktów, które sprzedajesz i rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności.

  • Kliknij tutaj, aby zamówić darmową wycenę kampanii reklamowej.

 

W ciągu 24 godzin od przesłania formularza, skontaktuje się z Tobą nasz Specjalista ds. Reklamy Produktowej w Google, aby przedstawić Ci wstępną ofertę działań reklamowych w ramach usługi Zakupy Google.

WAŻNE! Postaraj się, aby zawrzeć w przesłanym formularzu, jak najwięcej informacji na temat Twojej działalności i produktów, jakie chcesz sprzedawać w wyszukiwarce Google. Im więcej informacji nam przekażesz, tym sprawniej przebiegnie darmowa wycena takich działań.

Informacje, które powinieneś przygotować, to: Twoje dane kontaktowe, takie jak: imię i nazwisko, adres e-mail, adres strony WWW (np. Twojego sklepu internetowego).

Reklamuj swoje produkty na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google

Prezentuj produkty z Twojego sklepu i powiększ zyski!


Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie