Gdzie znajdę dane dostępowe do panelu usługi Office 365?


Po zakończeniu rejestracji usługi Office 365, na adres e-mail podany jako kontaktowy, otrzymasz informacje z podsumowaniem zamówienia.

Od tej chwili, używając danych podanych podczas rejestracji usługi, możesz już logować się do panelu klienta, który znajduje się pod adresem: cp.home.pl, w którym znajdziesz także informacje o zakupionej usłudze oraz otrzymasz dostęp do dokumentów księgowych i systemu płatności, dzięki którym opłacisz zamówienie.

Po zaksięgowaniu płatności, co w przypadku wpłaty realizowanej przez PayU nie trwa zwykle dłużej jak kilka minut, w panelu klienta cp.home.pl znajdziesz dane dostępowe do panelu administratora usługi Office365. Panel administratora usługi dostępny jest pod adresem: login.microsoftonline.com

Kliknij tutaj, aby przeczytać o dostępnych panelach administracyjnych oraz ich przeznaczeniu.

Opłaciłem usługę – co dalej?

  1. Będąc zalogowanym do panelu klienta cp.home.pl, w prawym górnym rogu ekranu z rozwijanego menu wybierz usługę Office 365, np. Office 365 Business.
  2. Po lewej stronie ekranu, dostępny będzie moduł zarządzania usługą Office 365. Wybierz Zarządzaj usługą, aby przejść do jej konfiguracji.
  3. W nowym oknie znajdziesz moduły zawierające m.in. informacje o możliwości zalogowania się do panelu administratora Office 365, jak i pierwsze dane dostępowe dla tego administratora. Wskazane dane do logowania są danymi pierwszego użytkownika, który posiada dostęp do panelu administracyjnego.
  4. Skorzystaj z przycisku Zaloguj się, aby przejść do panelu administratora usługi Office365. Wprowadź nazwę logowania oraz hasło. Jeśli nie widzisz hasła, skorzystaj z ikonki oka, aby sprawdzić podgląd hasła. Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o zmianę hasła na nowe.
    WAŻNE! Wygenerowane w panelu hasło jest hasłem jednorazowym, dostępnym i aktywnym do czasu pierwszego logowania do panelu administratora usługi Office 365. Po pierwszym zalogowaniu, hasło zostanie zmienione na nowe, wskazane przez użytkownika.

  5. Po poprawnym zalogowaniu, w nowym widoku dostępny będzie panel administratora usługi Office 365.
Jak zamówić Office 365 w home.pl?
Poprzedni
Jakie są dostępne plany usługi Office 365?
Następny
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub