Gdzie znajdę dane dostępowe do panelu usługi Office 365?


Po zakończeniu rejestracji usługi Office 365, na adres e-mail podany jako kontaktowy, otrzymasz informacje z podsumowaniem zamówienia.

Od tej chwili, używając danych podanych podczas rejestracji usługi, możesz już logować się do Panelu klienta, który znajduje się pod adresem: panel.home.pl, w którym znajdziesz także informacje o zakupionej usłudze oraz otrzymasz dostęp do dokumentów księgowych i systemu płatności, dzięki którym opłacisz zamówienie.

Po zaksięgowaniu płatności, co w przypadku wpłaty realizowanej przez PayU nie trwa zwykle dłużej jak kilka minut, w Panelu klienta panel.home.pl znajdziesz dane dostępowe do panelu administratora usługi Office365. Panel administratora usługi dostępny jest pod adresem: login.microsoftonline.com

Kliknij tutaj, aby przeczytać o dostępnych panelach administracyjnych oraz ich przeznaczeniu.

Opłaciłem usługę – co dalej?

 1. Będąc zalogowanym do Panelu klienta panel.home.pl, w prawym górnym rogu ekranu z rozwijanego menu wybierz usługę Office 365, np. Office 365 Business.
  Panel klienta - Rozwijane menu - Wybierz usługę Office 365
 2. Po lewej stronie ekranu, dostępny będzie moduł zarządzania usługą Office 365. Wybierz Zarządzaj usługą, aby przejść do jej konfiguracji.
  Panel klienta - Rozwijane menu - Office 365 - Informacje o usłudze - Wybierz opcję Zarządzaj usługą
 3. W nowym oknie znajdziesz moduły zawierające m.in. informacje o możliwości zalogowania się do panelu administratora Office 365, jak i pierwsze dane dostępowe dla tego administratora. Wskazane dane do logowania są danymi pierwszego użytkownika, który posiada dostęp do panelu administracyjnego.
  Panel klienta - Rozwijane menu - Microsoft Office 365 - Zarządzaj usługą - Ogólny - Skorzystaj z przycisku Zaloguj się
 4. Skorzystaj z przycisku Zaloguj się, aby przejść do panelu administratora usługi Office365. Wprowadź nazwę logowania oraz hasło. Jeśli nie widzisz hasła, skorzystaj z ikonki oka, aby sprawdzić podgląd hasła. Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o zmianę hasła na nowe.
  WAŻNE! Wygenerowane w panelu hasło jest hasłem jednorazowym, dostępnym i aktywnym do czasu pierwszego logowania do panelu administratora usługi Office 365. Po pierwszym zalogowaniu, hasło zostanie zmienione na nowe, wskazane przez użytkownika.

  Panel klienta - Rozwijane menu - Microsoft Office 365 - Zarządzaj usługą - Ogólny - Zaktualizuj hasło - Wprowadź nazwę logowania oraz hasło

 5. Po poprawnym zalogowaniu, w nowym widoku dostępny będzie panel administratora usługi Office 365.
Jak zamówić Office 365 w home.pl?
Poprzedni
Jakie są dostępne plany usługi Office 365?
Następny

Office 365 z polskim wsparciem technicznym

W pakiecie posiadasz zawsze aktualną wersję wszystkich aplikacji pakietu, takich jak Word, Excel, Outlook i innych.


 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie