Edytor dokumentów w przeglądarce – Office Web Apps


Office 365 to ten sam pakiet Office, który już znasz, ale o wiele lepszy! Office 365 to Twoje biuro obsługiwane w chmurze, dzięki temu możesz uzyskać dostęp do swoich aplikacji i plików niemal z każdego miejsca — komputera PC, komputera Mac, tabletów oraz innych urządzeń mobilnych.

Office 365 posiada usługę OneDrive (dawniej SkyDrive) o pojemności 1TB, w której możesz przechowywać swoje dokumenty, a także edytować je bezpośrednio w przeglądarce za pomocą Office Web Apps. W Office 365 kontakty, pliki i dokumenty są bezpieczne, masz do nich dostęp zawsze i wszędzie, już nie musisz przejmować się utratą urządzenia.

Pakiet Office 365 - Ikony aplikacji pakietu biurowego

Office 365 umożliwia wspólne redagowanie i edytowanie dokumentów z innymi pracownikami. Możesz udostępnić wspólną wersję dokumentu z komentarzami różnych użytkowników, a przy okazji uniknąć konfliktów wersji. Z Office 365 przesyłanie dokumentów za pomocą poczty e-mail nie jest już konieczne!

Tworzenie i edycja dokumentów w przeglądarce z użyciem Office Web Apps

WAŻNE! Pakiety Office 365 BUSINESS ESSENTIALS oraz ENTERPRISE E1 umożliwiają dostęp do aplikacji Office 365 tylko w wersji online przez przeglądarkę (czyli Office Web Apps). W przypadku innych pakietów Office 365 możesz dodatkowo pobrać i zainstalować aplikacje pakietu biurowego Office 365 bezpośrednio na komputerze lub innym urządzeniu.
Jak zainstalować Office 365 na wielu urządzeniach?
Poprzedni
Korzystanie z Office 365 na urządzeniach mobilnych
Następny

Office 365 z polskim wsparciem technicznym

W pakiecie posiadasz zawsze aktualną wersję wszystkich aplikacji pakietu, takich jak Word, Excel, Outlook i innych.


  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie