Jak w Panelu Ochrony WWW utworzyć nowy rekord domeny?

Aby włączyć korzystanie z sieci Secure Content Delivery Network (CDN) w ramach Ochrony WWW, należy zmienić serwery DNS dla domeny, dla której chcesz włączyć CDN.

Zmiana delegacji domeny wiąże się z koniecznością przeniesienia całej strefy domeny i utworzenia jej na nowo za pośrednictwem Panelu Ochrony WWW. Oznacza to, że jeśli miałeś utworzone dodatkowe rekordy dla domeny przed rozpoczęciem jej delegacji, to należy te rekordy utworzyć na nowo w Panelu Ochrony WWW.

Jak w Panelu Ochrony WWW utworzyć nowy rekord domeny?

 1. Zaloguj się do Panelu Ochrony WWW.
 2. Przejdź do zakładki: DNS, która znajduje się w górnej części ekranu.
  W górnej części wyświetlonej strony, a dokładniej w sekcji: „Zarządzaj ustawieniami serwerów nazw domen (DNS)” będziesz mógł sprawdzić czy ustawiłeś już poprawne serwery DNS dla Twojej domeny.
 3. Na wyświetlonej stronie znajdź sekcję: Rekordy DNS i skorzystaj z formularza dodawania nowego rekordu.
  Uzupełnij typ, nazwę i wartość rekordu dla domeny i kliknij przycisk: Dodaj rekord.
  Rekordy A, AAAA i CNAME mogą być kierowane przez system CDN. Dodaj więcej rekordów za pomocą formularza i kliknij przycisk aktywacji ochrony obok każdego rekordu w celu kierowania ruchu przez Cyber Secure CDN.
 4. Po wybraniu typu rekordu, uzupełnieniu nazwy i wskazaniu wartości i TTL, kliknij przycisk: Dodaj rekord, aby utworzyć nowy rekord dla domeny.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Nie daj się zhakować!

Dowiedz się, czy Twoja strona internetowa jest zagrożona wirusami lub atakiem hakerskim. Skanuj ją i eliminuj zagrożenia.