Jak wyświetlić wszystkie skrzynki utworzone na serwerze?

W artykule znajdziesz instrukcję, jak wyświetlić listę wszystkich skrzynek e-mail utworzonych na serwerze na nowej platformie home.pl.

Za pośrednictwem Panelu klienta home.pl możesz utworzyć skrzynki e-mail, które będą funkcjonowały w adresach Twoich domen, które zostały przypisane do wybranego serwera. Po utworzeniu skrzynek e-mail, za pośrednictwem Panelu klienta home.pl możesz zarządzać wszystkimi skrzynkami e-mail, utworzonymi w ramach hostingu (serwera).

Jak wyświetlić wszystkie skrzynki e-mail z serwera (hostingu)?

Aby wyświetlić wszystkie utworzone skrzynki e-mail na hostingu w home.pl:

 1. Zaloguj się do Panelu klienta home.pl.
 2. Po lewej stronie ekranu kliknij sekcja Poczta aby wyświetlić wszystkie skrzynki e-mail utworzone na Twoim koncie (na wszystkich usługach hostingowych).
 3. Opcjonalnie: kliknij sekcję menu: Usługi WWW, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
 4. Na ekranie zostanie wyświetlona lista wszystkich Twoich serwerów (hostingów). Kliknij przycisk: Zarządzaj, który znajduje się przy serwerze lub kliknij w nazwę serwera.
 5. W sekcji: Poczta kliknij przycisk: Pokaż wszystkie.
 6. Na ekranie zostanie wyświetlona lista skrzynek e-mail, które są w tej chwili utworzone na wybranym serwerze (hostingu) w home.pl.
  Panel klienta home.pl - Usługi WWW - Serwer - Zarządzaj - Poczta - Wszystkie skrzynki pocztowe - Przykładowa lista skrzynek e-mail, które są utworzone na danym serwerze
  Po wyświetleniu listy skrzynek e-mail, możesz kliknąć przycisk „Dodaj”, znajdujący się w lewej górnej części ekranu, aby rozpocząć tworzenie nowej skrzynki e-mail. Kliknij tutaj, aby wyświetlić instrukcję tworzenia skrzynki e-mail.

Więcej informacji:

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.