Jak zainstalować CMS Joomla w Panelu klienta?

Szybki hosting dla WordPressa

Z tego artykułu dowiesz się w jaki sposób szybko uruchomić stronę WWW w CMS WordPress. Poniższa instrukcja opiera się na mechanizmie autoinstalatora aplikacji, czyli narzędzia, które przeprowadza proces uruchomienia WordPress automatycznie.

Twój udział w tym procesie został sprowadzony do niezbędnego minimum, tj. podania adresu e-mail, na który otrzymasz dane dostępu do Panelu klienta oraz wskazaniu adresu domeny, pod której adresem chcesz aby strona WWW została wyświetlona. To proste!

 • Przeczytaj więcej jak instalować dowolne aplikacje bezpośrednio w Panelu klienta home.pl

Jak szybko zainstalować CMS Joomla w Panelu klienta home.pl?

 1. Zaloguj się do Panelu klienta home.pl.
 2. Przejdź do sekcji menu Usługi WWW, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
  Panel klienta home.pl - Przejdź do sekcji menu Usługi WWW
 3. Przejdź do wybranego hostingu, np. Hosting Start, Biznes lub WordPress SSD klikając w niego.
  Panel klienta home.pl - Usługi WWW - Kliknij na wybrany Hosting
 4. W sekcji Instalacje kliknij Nowa, aby rozpocząć instalowanie pierwszej aplikacji. Jeśli posiadasz już zainstalowane aplikacje, dostępny będzie przycisk Wszystkie, który umożliwi zarządzanie nimi.
  Panel klienta home.pl - Usługi WWW - Hosting - W sekcji Instalacje kliknij przycisk Nowa
 5. Na ekranie zostanie wyświetlona lista dostępnych aplikacji. Wybierz aplikację Joomla, którą chcesz zainstalować na danym serwerze i kliknij przycisk: Zainstaluj.
  Panel klienta home.pl - Usługi WWW - Hosting - Instalacje - Joomla - Kliknij przycisk Zainstaluj
 6. Na kolejnym ekranie zostaną wyświetlone podstawowe informacje na temat wybranej aplikacji. Uzupełnij informacje dotyczące loginu administratora, adresu e-mail administratora, wybierz domenę i zaakceptuj licencję wybranej aplikacji. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych danych, kliknij przycisk: Zakończ.Panel klienta home.pl - Usługi WWW - Hosting - Instalacje - Joomla - Uzupełnij informacje dotyczące loginu administratora, adresu e-mail administratora, wybierz domenę i zaakceptuj licencję wybranej aplikacji
 7. W dolnej części ekranu kliknij przycisk: Zakończ, aby rozpocząć instalacje.
 8. Po kliknięciu przycisku: Zakończ, na ekranie zostanie wyświetlona lista wszystkich zainstalowanych aplikacji na danym serwerze (w tym również nowa aplikacja, której instalacje przed chwilą zainicjowaliśmy). Po poprawnym zainstalowaniu aplikacji, na kontaktowy adres e-mail  dla Twojego konta w home.pl, zostanie wysłana wiadomość z informacjami o zainstalowanej aplikacji.
  Wiadomość e-mail odnośnie zakończonej instalacji wybranej aplikacji wysyłana jest na kontaktowy adres e-mail Twojego konta w home.pl. Wiadomość o zakończonej instalacji aplikacji nie jest wysyłana na adres e-mail administratora, który podałeś podczas inicjowania instalacji.

  Wiadomość e-mail - Gratulacje! Zainstalowałeś aplikację na serwerze - Zapamiętaj dane dostępowe

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak