Jak zainstalować CMS Joomla w Panelu klienta?

Z tego artykułu dowiesz się w jaki sposób szybko uruchomić stronę WWW w CMS WordPress. Poniższa instrukcja opiera się na mechanizmie autoinstalatora aplikacji, czyli narzędzia, które przeprowadza proces uruchomienia WordPress automatycznie.

Twój udział w tym procesie został sprowadzony do niezbędnego minimum, tj. podania adresu e-mail, na który otrzymasz dane dostępu do Panelu klienta oraz wskazaniu adresu domeny, pod której adresem chcesz aby strona WWW została wyświetlona. To proste!

 • Przeczytaj więcej jak instalować dowolne aplikacje bezpośrednio w Panelu klienta home.pl

Jak szybko zainstalować CMS Joomla w Panelu klienta home.pl?

 1. Zaloguj się do Panelu klienta home.pl.
 2. Przejdź do sekcji menu Usługi WWW, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
  Panel klienta home.pl - Przejdź do sekcji menu Usługi WWW
 3. Przejdź do wybranego hostingu, np. Hosting Start, Biznes lub WordPress SSD klikając w niego.
  Panel klienta home.pl - Usługi WWW - Kliknij na wybrany Hosting
 4. W sekcji Instalacje kliknij Nowa, aby rozpocząć instalowanie pierwszej aplikacji. Jeśli posiadasz już zainstalowane aplikacje, dostępny będzie przycisk Wszystkie, który umożliwi zarządzanie nimi.
  Panel klienta home.pl - Usługi WWW - Hosting - W sekcji Instalacje kliknij przycisk Nowa
 5. Na ekranie zostanie wyświetlona lista dostępnych aplikacji. Wybierz aplikację Joomla, którą chcesz zainstalować na danym serwerze i kliknij przycisk: Zainstaluj.
  Panel klienta home.pl - Usługi WWW - Hosting - Instalacje - Joomla - Kliknij przycisk Zainstaluj
 6. Na kolejnym ekranie zostaną wyświetlone podstawowe informacje na temat wybranej aplikacji. Uzupełnij informacje dotyczące loginu administratora, adresu e-mail administratora, wybierz domenę i zaakceptuj licencję wybranej aplikacji. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych danych, kliknij przycisk: Zakończ.Panel klienta home.pl - Usługi WWW - Hosting - Instalacje - Joomla - Uzupełnij informacje dotyczące loginu administratora, adresu e-mail administratora, wybierz domenę i zaakceptuj licencję wybranej aplikacji
 7. W dolnej części ekranu kliknij przycisk: Zakończ, aby rozpocząć instalacje.
 8. Po kliknięciu przycisku: Zakończ, na ekranie zostanie wyświetlona lista wszystkich zainstalowanych aplikacji na danym serwerze (w tym również nowa aplikacja, której instalacje przed chwilą zainicjowaliśmy). Po poprawnym zainstalowaniu aplikacji, na kontaktowy adres e-mail  dla Twojego konta w home.pl, zostanie wysłana wiadomość z informacjami o zainstalowanej aplikacji.
  Wiadomość e-mail odnośnie zakończonej instalacji wybranej aplikacji wysyłana jest na kontaktowy adres e-mail Twojego konta w home.pl. Wiadomość o zakończonej instalacji aplikacji nie jest wysyłana na adres e-mail administratora, który podałeś podczas inicjowania instalacji.

  Wiadomość e-mail - Gratulacje! Zainstalowałeś aplikację na serwerze - Zapamiętaj dane dostępowe

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.