Jak zainstalować i aktywować wtyczkę Elementor w WordPress?

Wtyczka Elementor pozwala na szybkie edytowanie oraz tworzenie od podstaw szablonów strony internetowej WordPress. Elementor to narzędzie do budowania stron WordPress typu przeciągnij i upuść (drag and drop)_, które umożliwia łatwe tworzenie niestandardowych układów WordPress bez znajomości programowania.

Skorzystaj z wyjątkowej oferty home.pl i zarejestruj usługę stworzoną dla CMS WordPress – WordPress Hosting SSD. Utwórz witrynę internetową firmy, prywatnego bloga lub otwórz sklep internetowy w kilka minut. Nie masz czasu na konfigurację usługi i projektowanie serwisu WWW? Zamów stronę internetową przygotowaną przez naszych specjalistów, dopasowaną do Twoich potrzeb. Wyróżnij witrynę internetową na tle konkurencji.

Jak zainstalować i aktywować wtyczkę Elementor w WordPress?

Instalacja i aktywacja wtyczki Elementor WordPress nie różni się od instalacji pozostałych wtyczek i rozszerzeń w tym popularnym CMS. Po zakończeniu instalacji możesz od razu przejść do budowy szablonu strony internetowej.

  1. Zaloguj się do panelu administratora WordPress
  2. Przejdź do zakładki Wtyczki > Dodaj nowąInstalacja wtyczki Elementor w CMS WordPress
  3. Opcjonalnie przejdź do sekcji Wtyczki > Dodaj nową wybierając na górze ekranu lub z listy zainstalowanych wtyczek, jeśli już dokonałeś instalacji.
    Instalacja wtyczki Elementor w CMS WordPress
  4. Zainstaluj wtyczkę Elementor w panelu CMS WordPress.Instalacja wtyczki Elementor w CMS WordPress
  5. Aktywuj wtyczkę.Odszukaj i zainstaluj teraz wtyczkę Elementor w WordPress
  6. Po lewej stronie ekranu znajdziesz menu opcji wtyczki Elementor.Odszukaj i zainstaluj teraz wtyczkę Elementor w WordPress

Wtyczka jest gotowa do działania. Naciśnij przycisk Stwórz swoją pierwszą stronę aby przejść do edytora szablonu.
Odszukaj i zainstaluj teraz wtyczkę Elementor w WordPress

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.