Jak zalogować się do Poczty home.pl?

Pod adresem: https://poczta.home.pl możesz w każdej chwili zalogować się i sprawdzić swoją pocztę w home.pl. Naszej aplikacji pocztowej możesz używać z dowolnego miejsca na świecie, do obsługi skrzynki e-mail wystarczy dowolna przeglądarka internetowa!
W home.pl możesz uzyskać dostęp do swojej skrzynki e-mail z poziomu dowolnego urządzenia połączonego do Internetu.

Jak w Poczcie home.pl zalogować się do skrzynki e-mail?

  1. Przejdź na stronę: https://poczta.home.pl i zaloguj się do swojej skrzynki e-mail.
  2. Wprowadź adres e-mail oraz hasło dostępu do wybranej skrzynki pocztowej.
  3. Kliknij przycisk: Zaloguj się, aby zalogować się do skrzynki e-mail.

Poczta home.pl - Okno logowania - Zaloguj się

W przypadku skrzynek e-mail, które zostały dopiero co utworzone na serwerze, logowanie do serwisu Poczta home.pl może być możliwe w ciągu 4 godzin od momentu założenia skrzynki e-mail na hostingu. Jeśli podczas logowania wskazałeś poprawne dane dostępowe i nie możesz się zalogować, to zachowaj cierpliwość i ponów próbę logowania później.

Jak wylogować się z serwisu Poczta home.pl?

Jeśli chcesz zakończyć pracę ze skrzynką e-mail, kliknij w prawym górnym rogu ekranu ikonę konta i wybierz opcję: Wyloguj się. Opcję wylogowania znajdziesz po kliknięciu ikony konta, która umożliwia także przejście do zmiany ustawień dla skrzynki e-mail.
Poczta home.pl - Konto - Aby się wylogować kliknij opcję Wyloguj

Jak ustawić automatyczne wylogowanie z Poczty home.pl?

W ustawieniach konta w sekcji Zabezpieczenia możesz skonfigurować po jakim czasie nieaktywności ma nastąpić automatyczne wylogowanie z Poczty home.pl.
Poczta home.pl - Ustawienia - Zabezpieczenia - Skonfiguruj po jakim czasie nieaktywności ma nastąpić automatyczne wylogowanie z Poczty

Funkcja „Zapamiętaj mnie” w Poczcie home.pl

Funkcja Zapamiętaj mnie umożliwia korzystanie z Poczty home.pl bez konieczności każdorazowego logowania się na skrzynce. Aby skorzystać z funkcjonalności, wybierz opcję: Zapamiętaj mnie, a następnie zaloguj się do swojej skrzynki. Dzięki temu zostaniesz zapamiętany w swojej przeglądarce na danym urządzeniu. Funkcja będzie aktywna przez rok lub do momentu wyczyszczenia plików cookies w przeglądarce.
Zapamiętaj mnie - funkcja zapamiętywania hasła

Ważne! Po uruchomieniu funkcji Zapamiętaj mnie, nie udostępniaj swojego urządzenia innym osobom. Funkcja Zapamiętaj mnie powinna być używana jedynie na zaufanych urządzeniach.

Więcej rozwiązań

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.