Funkcja “Zapamiętaj mnie” w Poczcie home.pl

Poczta wybrana przez tysiące firm

Funkcja “Zapamiętaj mnie” umożliwia korzystanie z Poczty home.pl bez konieczności każdorazowego logowania się. To sposób na szybsze i wygodniejsze sprawdzanie wiadomości oraz kalendarza w Twojej skrzynce e-mail. Zadbaliśmy o to, aby udogodnienie było całkowicie bezpieczne dla Twoich danych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak bezpiecznie korzystać z funkcjonalności.

Zapamiętaj mnie - funkcja zapamiętywania logowania użytkownika do Poczty home.pl

Czy funkcja “Zapamiętaj mnie” jest bezpieczna?

Włączenie zapamiętywania hasła na Poczcie home.pl ułatwi i przyśpieszy Twoją pracę na skrzynce e-mail. Dzięki funkcji nie musisz ponownie wprowadzać hasła – będzie ono zapamiętane na danym urządzeniu w używanej przez Ciebie przeglądarce. Hasło zostanie zapamiętane na 365 dni lub do momentu wyczyszczenia plików cookies w wyszukiwarce. Pamiętaj, aby stosować ją jedynie na zaufanych urządzeniach – dzięki temu Twoje dane pozostaną bezpieczne. Jeśli zaktualizujesz swoje hasło, otrzymasz prośbę o ponowne wprowadzenie danych do logowania.

WAŻNE! Przypominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Po uruchomieniu funkcji “Zapamiętaj mnie”, nie udostępniaj urządzenia innym osobom!

Korzystanie z funkcji na komputerach publicznych lub współdzielonych z innymi użytkownikami

Nie zalecamy korzystania z funkcji “Zapamiętaj mnie” na urządzeniach, do których mają dostęp osoby niebędące administratorami Twojego konta. Stosowanie się do tej zasady wpłynie dobrze na bezpieczeństwo danych zawartych w Twojej poczcie. Pozostań zalogowany w swojej Poczcie home.pl jedynie na zaufanych urządzeniach.

Utrata urządzenia z włączoną funkcją “Zapamiętaj mnie”

Gdy urządzenie, na którym jesteś zalogowany w Poczcie home.pl zostanie skradzione lub ulegnie uszkodzeniu, niezwłocznie skorzystaj z innego sprzętu. Zaloguj się na nim do poczty e-mail w zwykły sposób (czyli podając login i obecne hasło dostępu) i zmień hasło do swojej skrzynki. Zapobiegnie to kradzieży Twoich danych i wiadomości e-mail.

Poczta e-mail bez limitu załącznika

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.


Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie