Funkcja „Zapamiętaj mnie” w Poczcie home.pl

Funkcja „Zapamiętaj mnie” umożliwia korzystanie z Poczty home.pl bez konieczności każdorazowego logowania się. To sposób na szybsze i wygodniejsze sprawdzanie wiadomości oraz kalendarza w Twojej skrzynce e-mail. Zadbaliśmy o to, aby udogodnienie było całkowicie bezpieczne dla Twoich danych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się, jak bezpiecznie korzystać z funkcjonalności.

SPIS TREŚCI

Zapamiętaj mnie - funkcja zapamiętywania logowania użytkownika do Poczty home.pl

Czy funkcja „Zapamiętaj mnie” jest bezpieczna?

Włączenie zapamiętywania hasła na Poczcie home.pl ułatwi i przyśpieszy Twoją pracę na skrzynce e-mail. Dzięki funkcji nie musisz ponownie wprowadzać hasła – będzie ono zapamiętane na danym urządzeniu w używanej przez Ciebie przeglądarce. Hasło zostanie zapamiętane na 365 dni lub do momentu wyczyszczenia plików cookies w wyszukiwarce. Pamiętaj, aby stosować ją jedynie na zaufanych urządzeniach – dzięki temu Twoje dane pozostaną bezpieczne. Jeśli zaktualizujesz swoje hasło, otrzymasz prośbę o ponowne wprowadzenie danych do logowania.

WAŻNE! Przypominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Po uruchomieniu funkcji „Zapamiętaj mnie”, nie udostępniaj urządzenia innym osobom!

Korzystanie z funkcji na komputerach publicznych lub współdzielonych z innymi użytkownikami

Nie zalecamy korzystania z funkcji „Zapamiętaj mnie” na urządzeniach, do których mają dostęp osoby niebędące administratorami Twojego konta. Stosowanie się do tej zasady wpłynie dobrze na bezpieczeństwo danych zawartych w Twojej poczcie. Pozostań zalogowany w swojej Poczcie home.pl jedynie na zaufanych urządzeniach.

Utrata urządzenia z włączoną funkcją „Zapamiętaj mnie”

Gdy urządzenie, na którym jesteś zalogowany w Poczcie home.pl, zostanie skradzione lub ulegnie uszkodzeniu, niezwłocznie skorzystaj z innego sprzętu. Zaloguj się na nim do poczty e-mail w zwykły sposób (czyli podając login i obecne hasło dostępu) i zmień hasło do swojej skrzynki. Zapobiegnie to kradzieży Twoich danych i wiadomości e-mail.

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.