Jak zarabiać w programie partnerskim Office 365?

Wśród Programów Partnerskich Microsoft zgromadzonych w serwisie polecaj.pl, warto zwrócić uwagę na Program Partnerski Office 365. Możesz w nim zarabiać aż 4% za polecenie usług Office 365 w home.pl. Gdy klient kupi z Twojego polecenia abonament roczny, otrzymasz również 4% prowizji za odnowienie usługi.

Jedną z bardzo popularnych usług, chętnie polecanych przez naszych partnerów w programie partnerskim jest Office 365 od Microsoft. Partnerem często jest informatyk lub webdeveloper, obsługujący swoich klientów. Jednak osoby nie posiadające działalności gospodarczej też z sukcesem polecają usługi Office 365 w programie partnerskim i zarabiają prowizje. Zwykle klient końcowy kupuje więcej niż jedną licencję Office 365. Dzięki temu partner może zarobić nawet kilkaset złotych za jednego klienta.

Pakiet Office 365 to nowoczesne narzędzia zapewniające dostęp do dokumentów z każdego miejsca z dostępem do Internetu. To też kompletny pakiet programów do pracy zdalnej.

W programie partnerskim Office 365 możesz zarabiać prowizje za polecenia usług w abonamencie miesięcznym (Business Essentials) lub usług w abonamencie rocznym (Business Essentials, Business, Business Premium).

Zarejestruj się w Programie Partnerskim Office 365 od home.pl

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie