Jakie są dostępne plany usługi Office 365?


Plany usługi Office 365 w home.pl

W ramach oferty home.pl dostępnych do zamówienia jest kilka pakietów usługi Office 365. Zapoznaj się z poniższą tabelą, aby poznać różnice wynikające z dostępnych pakietów i wybierz plan odpowiadający Twoim potrzebom.

Office 365
Business Essentials
Office 365
Business
Office 365
Business Premium
Oprogramowanie w pakiecie tylko wersja on-line Office 365 - Business - Ikony dostępnych oprogramowań - Pakiet biurowy firmy Microsoft Office 365 - Business Premium - Ikony dostępnych oprogramowań - Pakiet biurowy firmy Microsoft
Możliwość instalacji na 5 urządzeniach (Windows PC lub MAC) TAK TAK
Dostęp do aplikacji Office i dokumentów z urządzeń mobilnych (smartfon, tablety Windows, iPad) TAK TAK TAK
Wersja on-line programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote TAK TAK TAK
1 TB prywatnego miejsca na dysku on-line i dostęp na komputerach, smartfonach i tabletach TAK TAK TAK
Biznesowa skrzynka e-mail o pojemności 50 GB (Exchange) TAK TAK
Spotkania on-line – konferencje internetowe, chat, wideo (Lync) TAK TAK
Wspólna praca nad dokumentami z dowolnego miejsca (SharePoint) TAK TAK
Prywatna sieć społecznościowa (Yammer) TAK TAK
Integracja z usługą Active Directory TAK TAK TAK
Wsparcie techniczne Microsoft 24/7 TAK TAK TAK
WAŻNE! Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o dostępnych planach usługi oraz poznać ich ceny.

Czas działania subskrypcji Office 365

Pakiet Office 365 możliwy jest do uruchomienia na okres: 1 lub 6 miesięcy oraz 1 lub 2 lat.

W dowolnym momencie, możesz zakupić kolejne subskrypcje dla nowych użytkowników. Podczas ich rejestracji możesz zmieniać okres działania pakietu (1/6 miesięcy lub 1/2 lata) jak i jego plan (np. wyższy pakiet Office 365 dla kadry zarządzającej). W panelu administracyjnym usługi Office 365 samodzielnie zdecydujesz, do której licencji zostanie przypisany wybrany użytkownik oraz z jakiego planu będzie korzystał.

Jeśli posiadasz już zarejestrowany i opłacony plan usługi Office 365, możesz także rozszerzyć posiadaną subskrypcję, bez zmiany planu. Dodajesz kolejnych użytkowników wybranego pakietu, którym przypiszesz nowe licencje. Rozliczenie takiego zakupu będzie proporcjonalne do czasu pozostałego do wygaśnięcia aktualnie posiadanego planu.

Masz pytania lub szukasz niestandardowej oferty? Zamów kontakt z przedstawicielem handlowym lub zadzwoń pod dedykowany numer Infolinii: 91 432 55 72.

Kilka słów o dostępnych planach usługi Office 365

 • Office 365 Business Essentials – w ramach tego planu otrzymujesz dostęp on-line do aplikacji Office 365: Word, Excel, PowerPoint i OneNote przez przeglądarkę. Oznacza to, że po zamówieniu planu Business Essentials, nie będziesz mógł zainstalować aplikacji Office 365 na urządzeniu (np. komputer lub tablet), natomiast będziesz mógł korzystać z wymienionych aplikacji z poziomu przeglądarki internetowej. Pamiętaj przy tym, że plan Business Essentials umożliwia dostęp do aplikacji Office 365 z urządzeń mobilnych (smartfon, tablety Windows, iPad). Po zamówieniu planu Office 365 Business Essentials, otrzymasz aż 1 TB prywatnego miejsca na dysku on-line, do którego będziesz mógł wysyłać swoje pliki i dokumenty.
  W ramach pakietu Business Essentials otrzymujesz biznesową skrzynkę e-mail o pojemności 50GB oraz możliwość prowadzenia konferencji internetowych za pomocą aplikacji Lync. Będziesz mógł również korzystać z funkcji wspólnej pracy nad plikami i dokumentami z dowolnego miejsca (tzw. SharePoint).
 • Office 365 Business – w ramach tego planu możesz pobrać i zainstalować aplikacje Office 365 aż na 5 urządzeniach (np. komputer, laptop, tablet, smartfon). Natomiast w przypadku braku dostępu do swojego komputera, będziesz mógł skorzystać z aplikacji Office 365 z poziomu przeglądarki (wersja on-line). Po zamówieniu planu Office 365 Business, otrzymasz aż 1 TB prywatnego miejsca na dysku on-line, do którego dostęp będzie możliwy z komputerów oraz urządzeń mobilnych.
  Zwróć uwagę, że plan Business nie posiada w pakiecie biznesowej skrzynki e-mail o pojemności 50GB, możliwości prowadzenia konferencji internetowych (Lync) oraz funkcji wspólnej pracy nad dokumentami (tzw. SharePoint).Pamiętaj natomiast, że w ramach planu Office 365 Business otrzymujesz dostęp do aplikacji Office 365 za pośrednictwem komputera oraz urządzeń mobilnych (smartfon, tablety Windows, iPad).
 • Office 365 Business Premium – w ramach tego planu otrzymujesz dostęp online do aplikacji Office 365 oraz możliwość zainstalowania aplikacji typu Word, Excel aż na 5 urządzeniach, np. komputer lub tablet.

  Office 365 licencjonowany jest na użytkownika, nie na urządzenie. Oznacza to, że zakupiona licencja Office 365 pozwala na korzystanie z pakietu biurowego na 5 komputerach lub innych urządzeniach jednocześnie, a licencje pomiędzy poszczególnymi urządzeniami możemy przenosić kiedy tylko chcemy i ile razy chcemy. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w dobie XXI wieku, gdzie w gospodarstwach domowych coraz częściej spotykamy 2-3 urządzenia tego typu.

  Przy planie Office 365 Business Premium sam wybierasz w jaki sposób chcesz korzystać z Office 365 – możesz korzystać z wymienionych aplikacji z poziomu przeglądarki internetowej, z poziomu urządzeń mobilnych (smartfon, tablety Windows, iPad itd.) lub z poziomu swojego komputera po zainstalowaniu aplikacji.

  W ramach planu Office 365 Business Premium, otrzymasz aż 1 TB prywatnego miejsca na dysku on-line, do którego dostęp będzie możliwy z komputerów oraz urządzeń mobilnych. Poza tym otrzymasz biznesową skrzynkę e-mail o pojemności 50GB oraz możliwość prowadzenia konferencji internetowych za pomocą aplikacji Lync. Będziesz mógł również korzystać z funkcji wspólnej pracy nad plikami i dokumentami z dowolnego miejsca (tzw. SharePoint).

  WAŻNE! Pamiętaj, że plan Business Premium posiada wszystkie funkcje, które nie są dostępne w planach Business oraz Business Essentials.
  Oferujemy również specjalne pakiety usługi Office 365 dla dużych przedsiębiorstw. Więcej informacji znajdziesz w zakładce “Duże przedsiębiorstwa” pod tym adresem.
Czym jest i do czego służy Office 365?
Poprzedni
Jak zamówić Office 365 w home.pl?
Następny

Office 365 z polskim wsparciem technicznym

W pakiecie posiadasz zawsze aktualną wersję wszystkich aplikacji pakietu, takich jak Word, Excel, Outlook i innych.


 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie