PEAR w home.pl – jakie są dostępne moduły?

Szybki hosting dla WordPressa

Poczta wybrana przez tysiące firm

PEAR (ang. PHP Extension and Application Repository) – jest frameworkiem, czyli swojego rodzaju szkieletem do budowy aplikacji, a zarazem systemem dystrybucji rozszerzeń do języka PHP. Projekt został rozpoczęty w 1999 roku przez Stiga S. Bakkena, następnie w krótkim czasie dołączyło do niego wielu następnych pasjonatów.

Głównymi założeniami projektu PEAR jest dostarczenie programistom PHP ogólnodostępnej kolekcji (otwarte źródła) rozszerzeń i prostego systemu ich dystrybucji w postaci tzw. paczek.

Społeczność zarządzającą projektem rozrosła się do tego stopnia, że korzystanie z PEAR stało się standardem. Na hostingu w home.pl możesz korzystać z PEAR, listę dostępnych modułów znajdziesz w pliku PEAR INFO.

Kliknij tutaj, aby otworzyć plik PEAR INFO, który pozwoli Ci sprawdzić konfiguracje oraz dostępne moduły PEAR w ramach hostingu zarówno na nowej i poprzedniej platformie home.pl. Oznacza to, że PEAR w home.pl ma taką samą konfigurację na serwerach opartych o Apache oraz IdeaWebHosting (korzystają z tych samych plików).

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie