Jak dodać własną domenę w usłudze Prywatny e-mail?

W artykule znajdziesz instrukcję, jak dodać własną domenę do usługi Prywatny e-mail na nowej platformie home.pl.

W Panelu klienta home.pl możesz dodać własną domenę w ramach posiadanej usługi Prywatny e-mail. Z pomocą poniższej instrukcji dowiesz się, w jaki sposób dokonać jej przypisania do posiadanej już skrzynki.

SPIS TREŚCI

Usługa Prywatny e-mail to skrzynka e-mail o pojemności 20 GB w jednej z 10 domen (data.pl, epoczta.pl, euromail.pl, friend.pl, hot.pl, life.pl, list.pl, post.pl, space.pl, world.pl)
Aby posiadać własną nazwę po znaku @, powinieneś posiadać zarejestrowaną domenę, którą będzie można podłączyć do usługi.

W Panelu klienta home.pl dodasz własną domenę do usługi Prywatny e-mail w sekcji: Poczta, która dostępna jest po zalogowaniu się do Panelu klienta home.pl, po lewej stronie ekranu.

Jedną domenę możesz przypisać wyłącznie do hostingu lub usługi Prywatny e-mail. Nie ma możliwości jednoczesnego przypisania domeny do obu usług.

Jak dodać własną domenę w usłudze Prywatny e-mail?

 1. Kliknij sekcję menu: Poczta, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
  Personal e-mail - przejdź do sekcji menu Poczta
 2. Na ekranie zostanie wyświetlona lista wszystkich obecnie utworzonych skrzynek e-mail (w tym w usłudze Prywatny e-mail).
 3. Przy adresie swojego konta e-mail wciśnij przycisk Opcje.
  Personal e-mail - wybierz przycisk Opcje
 4. Z listy wybierz pole o nazwie Edytuj skrzynkę pocztową.
 5. Następnie użyj przycisku PRZYPISZ.
  Prywatny e-mail - Użyj przycisku PRZYPISZ
 6. Przejdź do uzupełnienia formularza przypisania domeny, który znajduje się poniżej. Przypiszesz w ten sposób domenę, która będzie funkcjonowała razem z Twoją usługą.

Jak uzupełnić formularz przypisania domeny?

 1. Z rozwijanej listy wybierz nazwę swojej domeny, którą chcesz podłączyć do swojej usługi.
 2. W sekcji: Obsługa poczty możesz przekierować pocztę e-mail, która przychodzi na adres Twojej domeny. Oznacza to, że możesz skierować ruch poczty e-mail z domeny na:
  • Twój serwer pocztowy (czyli do Twojej usługi),
  • inny jeden adres e-mail,
 3. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych pól kliknij przycisk: Zapisz w dolnej części ekranu, aby przypisać swoją domenę do usługi.
  Personal e-mail - użyj przycisku Zapisz
 4. Gdy domena zostanie dodana, nastąpi automatyczne przekierowanie do sekcji menu: Poczta, w której zostanie wyświetlona lista wszystkich skrzynek e-mail. Twoja skrzynka będzie już zaktualizowana o nową domenę.

Po przypisaniu własnej domeny możesz przejść do dodatkowych ustawień swojej skrzynki e-mail, np. zmiana ustawień antyspamowych, ustawienie przekierowania lub włączenie asystenta nieobecności (tzw. autoresponder).
Czytaj więcej:
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.