Jak przekierować wiadomości przychodzące na skrzynkę e-mail?

Poczta wybrana przez tysiące firm

Wiadomości przychodzące na skrzynkę e-mail mogą zostać automatycznie przekierowywane na inne adresy e-mail, które wybrałeś w Panelu klienta home.pl. Sprawdź poniżej jak włączyć przekierowanie poczty z jednego adresu e-mail na drugi. Podczas ustawiania przekierowania możesz ustawić również opcję pozostawiania kopii przekierowywanej wiadomości na serwerze w home.pl.

Jak przekierować wiadomości przychodzące na skrzynkę e-mail?

 1. Zaloguj się do Panelu klienta home.pl.
 2. Kliknij sekcję menu: Poczta, która znajduje się po lewej stronie ekranu.
  Panel klienta home.pl - Przejdź do sekcji menu Poczta
 3. Na ekranie zostanie wyświetlona lista skrzynek e-mail, które zostały utworzone na Twoim serwerze. Kliknij nazwę skrzynki e-mail, dla której chcesz zmienić ustawienia przekierowania.
  Panel klienta home.pl - Poczta - Kliknij nazwę skrzynki e-mail, dla której chcesz zmienić ustawienia przekierowania
 4. Kliknij przycisk: Przekierowania.
 5. Na ekranie zostanie wyświetlony formularz, który pozwala włączyć przekierowanie e-mail. W polu: Przekierowanie – adresy e-mail należy wpisać adres lub adresy e-mail (oddziel je przecinkami, bez spacji!), na które ma być przekierowana cała poczta przychodząca do danej skrzynki e-mail. Dodatkowo możesz włączyć pozostawienie kopii przekierowanej wiadomości e-mail na skrzynce w home.pl.
  Przykład: jeśli w polu: Przekierowanie – adresy e-mail wpiszesz zewnętrzny adres e-mail, np. “mojekonto@poczta2.pl” oraz funkcja pozostawiania kopii na serwerze będzie włączona, to wszystkie wiadomości e-mail wysyłane na adres skrzynki e-mail w home.pl będą przekierowane na adres e-mail: “mojekonto@poczta2.pl” oraz nie będą usuwane z serwera w home.pl!
 6. Kliknij przycisk: Zapisz w dolnej części ekranu, aby ustawić przekierowanie.
  Panel klienta home.pl - Poczta - Skrzynki e-mail - Przekierowania - Przekierowania, Powiadomienia - Kliknij przycisk Zapisz

 

Jak wyłączyć przekierowanie na skrzynce e-mail?

Postępując zgodnie z powyższą instrukcją możesz w każdej chwili wyłączyć ustawione wcześniej przekierowanie. Aby usunąć przekierowanie, usuń wprowadzone adresy e-mail, na które zostało ustawione przekierowanie i kliknij przycisk: Zapisz, aby zapisać zmiany.

Jeśli podczas ustawiania przekierowania zaznaczyłeś opcję: Pozostaw kopię wiadomości na serwerze, to podczas wyłączania przekierowania koniecznie ją odznacz. Nie odznaczenie wskazanej opcji, spowoduje wyświetlenie błędu o treści: “Przekierowanie nie powinno być puste”. Funkcja pozostawiania kopii wiadomości działa tylko, jeśli aktywne jest przekierowanie poczty.

Poczta e-mail bez limitu załącznika

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie