Co to jest audyt SEO i dlaczego warto go przeprowadzić?

Dowiedz się o czym warto pamiętać podczas publikowania treści, kto jest Twoją konkurencją, a także jak zwiększyć widoczność swojej strony WWW w Internecie.

W tym artykule dowiesz się czym jest audyt SEO, a także przeczytasz o korzyściach idących z przeprowadzenia takiego audytu. Audyt SEO, to doskonały pierwszy krok, jaki można wykonać, podczas rozpoczynania pracy nad pozycjonowaniem strony internetowej.

Co to jest audyt SEO?

Audyt SEO jest darmową analizą strony WWW, uwzględniająca czynniki, które mają pośredni i bezpośredni wpływ na pozycjonowanie stron internetowych. Przy pomocy Audytu SEO możesz sprawdzić podstawowe parametry Twojej witryny oraz potencjał jej promocji w naturalnych (organicznych) wynikach wyszukiwania Google

Audyt analizuje poszczególne procesy optymalizowania strony. Ocenia treści i frazy kluczowe zamieszczone na stronie, optymalizację techniczną strony, jej widoczność na różnych urządzeniach, a także prędkość jej ładowania. Dowiesz się również czy i jakie strony zewnętrzne linkują do Twojego serwisu.

Ocenę tych działań otrzymasz w przejrzystej formie, opisaną w czytelny i zrozumiały sposób. Otrzymasz wskazówki, co możesz zrobić, aby usprawnić poszczególne parametry Twojej strony internetowej.

Audyt SEO w home.pl pozwala wykonać pierwszy krok w stronę pozycjonowania strony internetowej i świadomie dyskutować nad promocją firmy w wynikach organicznych (naturalnych) Google.

Badanie strony internetowej home.pl - Przykładowy darmowy audyt SEO strony internetowej online w home.pl

Rys. Darmowy audyt SEO strony internetowej online w home.pl.

Dlaczego warto przeprowadzić audyt SEO w home.pl?

  • oszczędność czasu – analiza strony trwa tylko 90 sekund,
  • oszczędność pieniędzy – audyt SEO jest darmowy i stanowi doskonałe wsparcie podczas prowadzenia rozmów na temat pozycjonowania,
  • dowiesz się, czy strona internetowa jest poprawnie zoptymalizowana,
  • otrzymasz fachowe podpowiedzi i zbiór wskazówek, jak możesz usprawnić swoją stronę pod kątem pozycjonowania,
  • uzyskasz czytelną informację, zaprezentowaną w zrozumiały dla Ciebie sposób, nawet jeśli nie jesteś specjalistą SEO.

Jak w home.pl przeprowadzić audyt SEO mojej strony internetowej?

  1. Aby przeprowadzić audyt SEO swojej strony internetowej należy wejść na stronę: audyt-seo.home.pl
  2. Na wyświetlonej stronie w polu: “Podaj adres strony…” wpisz adres swojej strony internetowej (np. twojadomena.pl) i kliknij przycisk: AUDYTUJ.
  3. Audyt wskazanej strony internetowej zostanie rozpoczęty (odczekaj około 90 sekund). Po upływie tego czasu, na ekranie pojawi się gotowy audyt SEO dla Twojej strony internetowej.

Audyt SEO - Aby rozpocząć audyt SEO, wpisz adres strony WWW i kliknij przycisk Audytuj

Rys. Aby rozpocząć audyt SEO, wpisz adres strony WWW i kliknij przycisk: Audytuj.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Znajdź się wysoko w wyszukiwarce Google

Lepsza pozycja w wyszukiwarce Google zapewni Ci regularny wzrost liczby zainteresowanych klientów.