Co to jest audyt SEO i dlaczego warto go przeprowadzić?

Prowadzisz stronę internetową? Z pewnością zależy Ci na tym, aby była ona atrakcyjna dla użytkowników i dobrze się pozycjonowała. W kompleksowej ocenie Twojej strony i jej dostosowaniu do wymagań wyszukiwarki Google pomoże profesjonalny audyt SEO. Czy wiesz, że w home.pl audyt Twojej strony jest bezpłatny? Z artykułu dowiesz się, jakie korzyści da Ci przeprowadzenie audytu SEO.

SPIS TREŚCI

Co to jest audyt SEO?

Audyt SEO to darmowa analiza strony WWW, uwzględniająca czynniki, które mają wpływ na pozycjonowanie stron internetowych. Audyt pozwoli Ci na sprawdzenie parametrów swojej witryny i ocenę jej potencjału w organicznych wynikach wyszukiwania Google. Ponadto pozwala na ocenę treści i fraz kluczowych zamieszczonych na stronie, optymalizację techniczną strony, jej widoczność na różnych urządzeniach, a także prędkość jej ładowania. Na podstawie audytu dowiesz się, jakie strony zewnętrzne linkują do Twojego serwisu.

Nasz audyt SEO jest w pełni darmowy. Jego wyniki otrzymasz w przejrzystej, zrozumiałej formie. Podpowiemy Ci, co możesz zrobić, aby poprawić poszczególne parametry swojej strony internetowej.

Badanie strony internetowej home.pl - Przykładowy darmowy audyt SEO strony internetowej online w home.pl

Rys. Darmowy audyt SEO strony internetowej online w home.pl.

Dlaczego warto przeprowadzić audyt SEO w home.pl?

 • oszczędność czasu – analiza strony trwa tylko 90 sekund,
 • oszczędność pieniędzy – audyt SEO jest darmowy i stanowi doskonałe wsparcie podczas prowadzenia rozmów na temat pozycjonowania,
 • dowiesz się, czy Twoja strona internetowa jest poprawnie zoptymalizowana,
 • otrzymasz fachowe podpowiedzi i zbiór prostych, łatwych do wdrożenia wskazówek, które pomogą Ci poprawić parametry strony pod kątem pozycjonowania.

Jak wykonać audyt SEO online?

 1. Aby przeprowadzić darmowy audyt SEO swojej strony internetowej, należy wejść na stronę:
  audyt-seo.home.pl
 2. Na wyświetlonej stronie w polu: Podaj adres strony… wpisz adres swojej strony internetowej (np. twojadomena.pl), a następnie kliknij przycisk: AUDYTUJ.
 3. Audyt wskazanej strony internetowej zostanie rozpoczęty (odczekaj około 90 sekund). Po upływie tego czasu, na ekranie pojawi się gotowy audyt SEO dla Twojej strony internetowej.

Audyt SEO - Aby rozpocząć audyt SEO, wpisz adres strony WWW i kliknij przycisk Audytuj

Rys. Aby rozpocząć audyt SEO, wpisz adres strony WWW i kliknij przycisk: Audytuj.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Jak zareklamować firmę w Internecie?

Mamy na to patent. Wiemy jak zareklamować Twoją firmę w Internecie. Zobacz, jak wiele może Ci dać skuteczna reklama.

Reklama internetowa Sprawdź ofertę