Dlaczego warto kupić stronę internetową na abonament?

Strona internetowa jest podstawą budowania wizerunku marki w sieci i jednym z niezbędnych elementów marketingowych dla współczesnej firmy. Bez względu na to, czy działasz w branży niszowej, zajmujesz się wąskim zakresem usług czy oferujesz rozbudowaną ofertę produktów i usług, strona internetowa przyda się by dotrzeć do potencjalnych klientów i wypromować swoją markę w sieci. Jeśli nie chcesz inwestować w nią z góry, warto rozważyć zakup strony internetowej na abonament. Jak to działa i co zyskujesz?

Strona internetowa podstawą wizerunku marki w sieci

Decydując się na stronę internetową na abonament tworzysz profesjonalny wizerunek swojej marki w sieci i docierasz do klientów, którzy mogli nie trafić wcześniej na Twoje media społecznościowe czy stacjonarną siedzibę firmy. Współcześnie wiele osób wyszukujących konkretnych usług czy produktów korzysta z mediów społecznościowych jako punktu startowego, ale chce przekierować się na stronę internetową firmy by dowiedzieć się więcej. Dla takich osób brak dostępnej strony może oznaczać szukanie zbliżonej oferty u konkurencji.

Dzięki niskiej cenie abonamentu obejmującej nie tylko stworzenie, ale i administrację dla Twojej strony www, decydując się na zakup tego typu witryny zyskujesz tanią reklamę o potencjalnie dużym zasięgu. Jeśli teksty na stronie zostaną dobrze przygotowane i odpowiednio zoptymalizowane pod kątem SEO, masz szansę wybić się ze swoją ofertą na wysokie pozycje w wyszukiwarce bez potrzeby korzystania z bardziej rozbudowanych szablonów. Dla optymalnych rezultatów polecamy w tej kategorii strony typu Multi Page dostępne w ofercie Biznes, dające możliwość wykorzystania w sposób naturalny dłuższej listy fraz kluczowych, na które strona będzie pozycjonowana.

Twoja własna strona internetowa to wreszcie najlepszy sposób na prezentację oferty w sposób kreatywny, nowoczesny i estetyczny. Zamiast tradycyjnych, drukowanych materiałów reklamowych, których rozsyłanie do klientów byłoby kosztowne i nie zawsze skuteczne możesz wybrać ciekawy szablon strony internetowej i przedstawić swoje produkty wraz z opisem w formie galerii.

Wskazówka: Jeśli dodatkowo skorzystasz z opcji promowania strony z pomocą Google Ads, linkowania jej na portalach branżowych czy promowania w mediach społecznościowych, z ofertą dotrzesz do znacznie szerszego grona zainteresowanych odbiorców.

Dlaczego warto kupić stronę internetową na abonament?

Decydując się na stworzenie strony internetowej można oczywiście samodzielnie zająć się jej projektem, kupić gotową stronę lub postawić na usługę strony na abonament w home.pl w ramach której otrzymasz znacznie więcej, niż postawioną na serwerze witrynę z własną domeną. Samodzielne tworzenie strony jest w tym zestawieniu najbardziej pracochłonne, wymaga wiedzy i nie zawsze kończy się sukcesem. Zakup gotowej strony? Często kosztowny, wymaga czasu, a w razie pojawienia się jakiś błędów czy konieczności zmian – ponownego zatrudnienia specjalistów. Jedynie w opcji abonamentowej wraz ze stroną otrzymasz obsługę administratora w cenie i pomoc naszego zespołu technicznego w wypadku pojawienia się błędów czy zagrożeń dla bezpieczeństwa.

Profesjonalna strona internetowa w przystępnej cenie

150 zł za pakiet Start lub 250 zł za pakiet Biznes – tyle zapłacisz, wybierając ofertę strony na abonament w home.pl. W ramach abonamentu otrzymujesz przygotowaną stronę internetową w oparciu o jeden z dostępnych do wyboru szablonów oraz wsparcie administratora przez cały okres trwania abonamentu. Zależnie od wybranego pakietu otrzymasz stronę typu One Page (pakiet start) lub stronę Multi Page (pakiet Biznes), 1 lub 3 godziny administracyjne miesięcznie, hosting Biznes dla swojej strony internetowej, certyfikat SSL i szereg usług w ramach obsługi administracyjnej, wykonywanych cyklicznie w trakcie trwania umowy.

Administracja strony www w cenie abonamentu

Poza podstawową obsługą strony, w tym rozwiązywaniem problemów technicznych i błędów jakie mogą pojawić się podczas jej użytkowania, w pakietach Start i Biznes otrzymujesz całą gamę usług administratora wspomagających sprawne działanie i budujących komfort użytkownika i widoczność strony w sieci. Oferujemy:

 • Raport słów kluczowych i monitoring strony w Google Analytics, wspomagające prawidłowe pozycjonowanie strony i badanie jej widoczności w sieci,
 • Monitorowanie bezpieczeństwa strony i podejmowanie reakcji w razie pojawienia się zagrożenia dla strony lub jej użytkowników,
 • Kontrolę zgodności wtyczek co 1 miesiąc i aktualizację systemu CMS WordPress co 4 miesiące,
 • Wykonanie kopii zapasowej strony WWW (co 1 tydzień dla pakietu Biznes lub raz w miesiącu dla pakietu Start),
 • Optymalizacja szybkości strony raz na dwa miesiące,
 • Audyt UX strony na podstawie zachowania użytkowników i dostosowanie strony na jego podstawie (co 6 miesięcy),
 • Podstawowe działania SEO co 8 miesięcy,
 • Analizę 3 stron konkurencji na podstawie danych z Google i wyglądu stron (co 12 miesięcy),
 • Opracowanie propozycji zmian strony WWW na podstawie przedstawionego przez nas audytu oraz jej przebudowę (co 12-14 miesięcy).

Strona internetowa na start – wybierz opcję na abonament

Strony na abonament to wyjątkowo dobra propozycja na start dla firm, które dopiero budują swoją obecność w sieci i nie chcą z góry inwestować w drogie, rozbudowane strony www. Nasi specjaliści stworzą dla Ciebie prostą, elegancką i profesjonalną witrynę z podstronami lub wyłącznie stroną główną, dopasowaną kolorystycznie do identyfikacji wizualnej Twojej firmy i przygotowaną według najnowszych standardów i trendów UX. Nie musisz martwić się samodzielnym administrowaniem strony, przygotowywaniem aktualizacji, sprawdzaniem sprawności działania czy bezpieczeństwem – w abonamencie zlecimy to naszym specjalistom.

Więcej informacji o ofercie:

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Strona WWW o którą nie musisz się martwić

Tworzenie, publikacja i opieka nad stroną internetową.