Informacje podstawowe na temat usługi Kreatora stron WWW

Wprowadzenie

Kreator stron WWW to narzędzie do budowania stron WWW. Dzięki temu użytkownik zyskuje możliwość szybkiego uruchomienia strony internetowej (np. wizytówki firmy, prezentacji oferty lub własnych osiągnięć, a nawet bloga). Wszystko to jest możliwe bez konieczności posiadania wyspecjalizowanej wiedzy technicznej.

Usługa Kreator stron WWW jest przemyślaną kompozycją cech i funkcjonalności, które są idealnie dopasowane do potrzeb małych firm i osób prowadzących działalność gospodarczą. Własna strona internetowa ułatwi firmom pozyskiwanie nowych klientów. Uzupełnieniem pakietu jest możliwość połączenia z usługą dodatkowych domen internetowych, np. z końcówką .pl.

Dlaczego warto mieć stronę internetową?

Aby w pełni korzystać z możliwości rozwoju, jaką sieć Internet oferuje współczesnej firmie, warto posiadać stronę internetową. Dzięki niej zaprezentujesz ofertę w nowoczesnej, atrakcyjnej formie i udostępnisz ją innym użytkownikom (także firmom i partnerom z którymi współpracujesz lub których chcesz pozyskać). Masz szansę znaleźć wielu nowych klientów, a to oznacza większe zyski dla Ciebie i Twojej firmy.

Szanujemy Twój czas, dlatego oferując możliwość skorzystania z narzędzia Kreator stron WWW, jesteśmy przekonani, że to najlepsza i najskuteczniejsza droga, aby pomóc Twojej firmie szybko, łatwo i tanio zaistnieć w Internecie.

Narzędzie to nie wymaga od Ciebie żadnej szczegółowej wiedzy informatycznej, ani umiejętności technicznych, czy talentu plastycznego – otrzymujesz gotowe rozwiązanie, które w ciągu kilku chwil pozwoli Ci opublikować gotowy projekt strony WWW w sieci Internet. Zaprojektowana strona WWW będzie kompatybilna z urządzeniami mobilnymi (np. telefony, smartfony).

Twoją rolą jest wybór odpowiedniej kategorii, wpisanie oczekiwanej treści i opublikowanie informacji – poświęcisz na to jedynie kilkanaście minut! W efekcie otrzymasz w pełni wartościową, profesjonalną stronę internetową – absolutnie niczym nie różniącą się od projektów realizowanych na indywidualne zamówienie przez wyspecjalizowane firmy lub agencje reklamowe. Mało tego, opublikowana strona WWW będzie przystosowana do urządzeń mobilnych. Oznacza to, że użytkownicy korzystający z sieci Internet na urządzeniach mobilnych, będą mogli wyświetlić specjalnie dla nich przygotowaną wersję strony WWW.

WAŻNE! Sieć Internet jest najszybciej rozwijającym się medium XXI wieku. Tylko w Polsce korzysta z niego już blisko ~20 mln ludzi. To tam poszukują oni szybkiego dostępu do informacji o firmach, produktach i usługach, którymi są zainteresowani.

Najważniejsze funkcje usługi Kreatora stron WWW

Poniżej znajdziesz krótki wykaz najważniejszych funkcji usługi :

  • Kreator WWW to użyteczne oraz przyjazne narzędzie do budowy stron WWW, które dostępne jest dla użytkowników usługi Kreator stron WWW. Dzięki narzędziu Kreator WWW będziesz w stanie szybko i w prosty sposób stworzyć atrakcyjną stronę WWW – bez dodatkowych kosztów i konieczności angażowania zespołu specjalistów! Korzystając z gotowej grafiki, komponentów i szablonów, już po kilku minutach będziesz mógł zaprezentować własny serwis WWW. Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej na temat narzędzia Kreator WWW.
  • Możliwość rejestracji własnej domeny – własny adres internetowy to już dziś konieczność, aby w pełni zaistnieć w Internecie. W ramach usługi Kreator stron WWW rejestrację własnej domeny (np. z końcówką *.pl) możesz przeprowadzić w dowolnym momencie korzystania z usługi.

     

    Jednakże, zalecamy skorzystanie z możliwości rejestracji własnej domeny już na etapie rejestracji usługi Kreator stron WWW, dzięki czemu konfiguracja domeny będzie dla Ciebie zdecydowanie łatwiejsza. Szczegółowe informacje na temat oferty na domeny w home.pl znajdziesz pod tym adresem.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie