Jak przyznać niezależny dostęp do konta w CodeTwo Admin Panel innym administratorom?

CodeTwo to menedżer stopek do popularnych klientów pocztowych, między innymi poczty Exchange wchodzącej w skład pakietu narzędzi biurowych Microsoft 365. Dzięki zastosowaniu CodeTwo administrator zyskuje możliwość globalnego administrowania stopkami w wychodzącej poczcie email. Dzięki temu organizacja ma pewność nie tylko tego, że prowadzona komunikacja elektroniczna jest spójna wizualnie, ale również spełnia normy prawne, tj. niezbędne informacje wymagane prawem. Z poniższej instrukcji dowiesz się, jak przekazać dostęp do konta organizacji w Panelu CodeTwo innemu administratorowi.

SPIS TREŚCI

Jak przekazać dostęp do konta CodeTwo innemu administratorowi?

Konto główne, z którego do tej pory logowałeś się do CodeTwo Admin Panel, automatycznie stało się kontem właściciela Panelu Administracyjnego. Na każde konto w panelu administracyjnym może przypadać jeden właściciel, ale możesz bezproblemowo przenieść własność konta panelu administracyjnego na innego administratora. Właściciel ma takie same uprawnienia jak administratorzy, a także może dodawać i usuwać administratorów, zmieniać własność oraz zarządzać informacjami rozliczeniowymi organizacji.

Aby przyznać dostęp do konta organizacji w panelu administracyjnym CodeTwo innym administratorom:

  1. Zaloguj się do panelu administracyjnego menedżera stopek CodeTwo.
  2. Kliknij ikonę użytkownika w prawym górnym rogu panelu administracyjnego.
  3. Wybierz: Konto i administratorzy (Account and admins), przejdź do strony: Administratorzy (Admins).
  4. Dodaj nowe konto za pośrednictwem przycisku: Zaproś administratora (Invite admin).
Panel klienta usługi CodeTwo. Zmiana konta administratorskiego.

Panel klienta usługi CodeTwo. Zmiana konta administratorskiego.

Jakie uprawnienia otrzyma nowy administrator menedżera stopek CodeTwo?

Użytkownicy zaproszeni do zostania administratorami panelu mogą zarządzać wszystkimi dzierżawcami i subskrypcjami znajdującymi się na koncie organizacji. Dzięki temu, w przypadku wystąpienia nagłej potrzeby, z łatwością odblokujesz wybranej osobie, np. współpracownikowi lub firmie outsourcingowej wszystkie funkcje zarządzania związane z subskrypcją, np. zakup nowej subskrypcji, zmianę planów lub liczby licencji itd.

Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.