Konfiguracja poczty na komputerach MAC lub iPhone, iPad

Wybierz instrukcję konfiguracji poczty dla Twojego urządzenia Apple:

Kliknij tutaj i skorzystaj z automatycznej konfiguracji swojego urządzenia w programie Mail.

Jak skonfigurować CalDAV oraz CardDAV?

Pamiętaj, że podczas konfiguracji programu pocztowego na urządzeniu Apple, możesz też skorzystać z dodatkowych protokołów CalDAV oraz CardDAV. Kliknij nazwę protokołu, aby otworzyć instrukcje jego konfiguracji w programie pocztowym Apple.
  • Protokół CalDAV pozwala zsynchronizować kalendarze znajdujące się na koncie e-mail z Twoim programem pocztowym lub urządzeniem Apple (iPhone, iPad, iPod touch, Mac).
  • Protokół CardDAV pozwala zsynchronizować książkę adresową znajdującą się na koncie e-mail z Twoim programem pocztowym lub urządzeniem Apple.

ActiveSync (push e-mail)

Push e-mail (ActiveSync) jest typową funkcjonalnością dla urządzeń mobilnych (np. telefonów komórkowych oraz tabletów), która pozwala na natychmiastowe przesłanie wiadomości e-mail z serwera pocztowego do programu obsługującego pocztę.

Użytkownik korzystający z funkcjonalności Push e-mail otrzyma wiadomość e-mail natychmiast po pojawieniu się jej na serwerze pocztowym, gdyż serwer sam „wypycha” (stąd „push”) nową wiadomość e-mail do odbiorcy. Posiadacz programu pocztowego obsługującego funkcję Push e-mail odbiera wiadomości e-mail w zasadzie w tym samym momencie, gdy tylko pojawią się one na serwerze.

Jak utworzyć skrzynkę e-mail na serwerze?
Poprzedni
Jak skonfigurować program do obsługi poczty?
Następny
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.