Konfiguracja poczty na komputerach MAC lub iPhone, iPad

Poczta wybrana przez tysiące firm

Wybierz instrukcję konfiguracji poczty dla Twojego urządzenia Apple:

Jak skonfigurować CalDAV oraz CardDAV?

Pamiętaj, że podczas konfiguracji programu pocztowego na urządzeniu Apple, możesz też skorzystać z dodatkowych protokołów CalDAV oraz CardDAV. Kliknij nazwę protokołu, aby otworzyć instrukcje jego konfiguracji w programie pocztowym Apple.
  • Protokół CalDAV pozwala zsynchronizować kalendarze znajdujące się na koncie e-mail z Twoim programem pocztowym lub urządzeniem Apple (iPhone, iPad, iPod touch, Mac).
  • Protokół CardDAV pozwala zsynchronizować książkę adresową znajdującą się na koncie e-mail z Twoim programem pocztowym lub urządzeniem Apple.

ActiveSync (push e-mail)

Push e-mail (ActiveSync) jest typową funkcjonalnością dla urządzeń mobilnych (np. telefonów komórkowych oraz tabletów), która pozwala na natychmiastowe przesłanie wiadomości e-mail z serwera pocztowego do programu obsługującego pocztę.

Użytkownik korzystający z funkcjonalności Push e-mail otrzyma wiadomość e-mail natychmiast po pojawieniu się jej na serwerze pocztowym, gdyż serwer sam „wypycha” (stąd „push”) nową wiadomość e-mail do odbiorcy. Posiadacz programu pocztowego obsługującego funkcję Push e-mail odbiera wiadomości e-mail w zasadzie w tym samym momencie, gdy tylko pojawią się one na serwerze.

Jak utworzyć skrzynkę e-mail na serwerze?
Poprzedni
Jak skonfigurować program do obsługi poczty?
Następny

Poczta e-mail bez limitu załącznika

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.


Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie