Jak usunąć nazwę “*.home.pl” z mojego adresu?Po zamówieniu i uruchomieniu serwera w home.pl, każda taka usługa posiada swoją unikalną nazwę (np. serwer123456), na której podstawie tworzona jest subdomena (np. serwer123456.home.pl). Subdomena serwera jest jednocześnie adresem, pod którym zawartość serwera będzie dostępna w sieci Internet.

Przykład: jeśli posiadasz usługę, która dostępna jest pod adresem serwer123456.home.pl i chcesz odwołać się do katalogu o nazwie “WWW”, który znajduje się w katalogu głównym tego serwera, to będziesz mógł to zrobić poprzez wywołanie adresu w postaci: http://serwer123456.home.pl/WWW

Za pomocą darmowej subdomeny w postaci serwer123456.home.pl możesz wyświetlić swoją stronę WWW w sieci Internet oraz uruchomić skrzynki pocztowe, które będą posiadały adresy e-mail w postaci: kowalski@serwer123456.home.pl.

Jak zmienić subdomenę serwer123456.home.pl na krótszy adres?

Aby strona WWW, poczta e-mail oraz inne pliki znajdujące się na serwerze, były dostępne pod krótszym adresem (np. twojadomena.pl), będzie wymagane zarejestrowanie odpowiedniej domeny. W home.pl mamy atrakcyjne promocje na rejestracje pierwszych domen, które umożliwią Ci aktywację własnej domeny całkowicie za darmo!

Kliknij tutaj, aby wyświetlić instrukcje rejestracji domeny w home.pl krok po kroku.

Po zarejestrowaniu domeny, należy ją przypisać do wybranego serwera.

 

Podczas przypisywania domeny do serwera, możesz przekierować domenę na katalog, w którym znajduje się strona WWW. Spowoduje to wyświetlenie strony WWW z wybranego katalogu pod adresem domeny.

Po połączeniu domeny z serwerem w home.pl, strony WWW, poczta e-mail oraz inne usługi dostępne na serwerze, będą mogły korzystać z adresu przypisanej domeny. Po przypisaniu nowej domeny, adres w postaci serwer123456.home.pl nadal będzie dostępny.

Więcej informacji na temat subdomeny “serwer123456.home.pl” znajdziesz pod tym adresem.

Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub