Jak usunąć nazwę “*.home.pl” z mojego adresu?

Najlepszy hosting dla stron WWW

Szybki hosting dla WordPressa

Po zamówieniu i uruchomieniu serwera w home.pl, każda taka usługa posiada swoją unikalną nazwę (np. serwer123456), na której podstawie tworzona jest subdomena (np. serwer123456.home.pl). Subdomena serwera jest jednocześnie adresem, pod którym zawartość serwera będzie dostępna w sieci Internet.

Przykład: jeśli posiadasz usługę, która dostępna jest pod adresem serwer123456.home.pl i chcesz odwołać się do katalogu o nazwie “WWW”, który znajduje się w katalogu głównym tego serwera, to będziesz mógł to zrobić poprzez wywołanie adresu w postaci: http://serwer123456.home.pl/WWW

Za pomocą darmowej subdomeny w postaci serwer123456.home.pl możesz wyświetlić swoją stronę WWW w sieci Internet oraz uruchomić skrzynki pocztowe, które będą posiadały adresy e-mail w postaci: kowalski@serwer123456.home.pl.

Jak zmienić subdomenę serwer123456.home.pl na krótszy adres?

Aby strona WWW, poczta e-mail oraz inne pliki znajdujące się na serwerze, były dostępne pod krótszym adresem (np. twojadomena.pl), będzie wymagane zarejestrowanie odpowiedniej domeny. W home.pl mamy atrakcyjne promocje na rejestracje pierwszych domen, które umożliwią Ci aktywację własnej domeny całkowicie za darmo!

Kliknij tutaj, aby wyświetlić instrukcje rejestracji domeny w home.pl krok po kroku.

Po zarejestrowaniu domeny, należy ją przypisać do wybranego serwera.

 

Podczas przypisywania domeny do serwera, możesz przekierować domenę na katalog, w którym znajduje się strona WWW. Spowoduje to wyświetlenie strony WWW z wybranego katalogu pod adresem domeny.

Po połączeniu domeny z serwerem w home.pl, strony WWW, poczta e-mail oraz inne usługi dostępne na serwerze, będą mogły korzystać z adresu przypisanej domeny. Po przypisaniu nowej domeny, adres w postaci serwer123456.home.pl nadal będzie dostępny.

Więcej informacji na temat subdomeny “serwer123456.home.pl” znajdziesz pod tym adresem.

Domeny internetowe już za 1 grosz dziennie!

Zarejestruj własny adres w Internecie już dziś. Nawet jeśli Twoja wymarzona domena jest zajęta, nasza inteligentna wyszukiwarka podsunie Ci dodatkowe możliwości.

Sprawdź, czy domena jest wolna Wyszukaj domenę

Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie