Popularne aplikacje pocztowe dla iOS/Mac

Korzystanie z poczty elektronicznej cieszy się ogromnym zainteresowaniem, szczególnie w firmach. Nadal posiadanie adresu e-mail stanowi podstawę do rejestrowania nowych konta w wielu serwisach internetowych, np. sklepach online. Pojawiający się SPAM oraz konieczność oddzielenia poczty prywatnej od służbowej często wymusza na as korzystanie z wielu kont e-mail. Sprawdź w tym artykule, jakie są najpopularniejsze aplikacje pocztowe do systemu MAC i pozwól sobie usprawnić korzystanie z poczty e-mail.

SPIS TREŚCI

Jak skonfigurować pocztę w systemie iOS/Mac?

Konfiguracja poczty e-mail home.pl na urządzeniach z systemem iOS/Mac niczym nie różni się od tego, w jaki sposób wykonasz tę konfigurację na innych urządzeniach i systemach operacyjnych. W większości przypadków do wykonania poprawnej konfiguracji wystarczające jest posiadanie adresu e-mail oraz hasła.

Możesz odbierać, wysyłać wiadomości e-mail ze skrzynek utworzonych w home.pl:

  1. Za pomocą Poczty home.pl pod adresem: https://poczta.home.pl : bezpiecznie połączenie, obsługa w przeglądarce internetowej.
  2. Za pomocą programów do obsługi poczty e-mail np. MailBird, Outlook, Thunderbird, itp. : bezpieczne połączenie, obsługa w programie pocztowym.
  3. Za pomocą telefonów i tabletów, które pozwalają skonfigurować konto pocztowe do obsługi: bezpieczne połączenie, obsługa w programie pocztowym.
Przed skonfigurowaniem programu do obsługi poczty (np. Thunderbird lub inny), niezbędne jest zalogowanie się przynajmniej raz do wybranej skrzynki e-mail przez serwis poczta.home.pl w celu aktywacji skrzynki e-mail i utworzenia, tzw. profilu konta. Ustawienia te zostaną zachowane w serwisie poczta.home.pl i poza samą aktywacją skrzynki, nie będą miały większego wpływu na jej działanie w programach pocztowych.

5 najlepszych klientów poczty e-mail dla komputerów Mac

  • Apple Mail: domyślny klient poczty dostępny na urządzeniu Mac. Apple Mail jest szybki w konfiguracji. To podstawowy klient poczty e-mail z obsługą szeregu usług, w tym własnej firmy iCloud Mail, Gmail, Yahoo! Poczta, Exchange i Poczta AOL. Umożliwia także łączenie własnych kont IMAP i POP33.
  • Polymail: to program pocztowy, który zapewnia pełne informacje o tym, jak i kiedy ludzie czytają Twoje e-maile. Umożliwia m.in. tworzenie i udostępnianie niestandardowych szablonów wiadomości e-mail zespołowi. To narzędzie pomaga zintegrować je z innymi narzędziami do przesyłania wiadomości, takimi jak Slack i Salesforce.
  • Microsoft Outlook: Microsoft Outlook to aplikacja kliencka poczty e-mail dla urządzeń Mac. Oferuje e-mail, kalendarz i kontakt w jednym miejscu. Outlook zapewnia łatwą współpracę z innymi aplikacjami biurowymi, takimi jak Ms-Word, PowerPoint i Excel.
  • EM Client: EM Client jest silnym konkurentem Outlooka, który ma łatwy w użyciu interfejs. Aplikacja pomaga zarządzać pocztą e-mail, kalendarzem, kontaktami i zadaniami. Może być używany w systemach Windows i Mac.
  • Bluemail: Bluemail to klient poczty e-mail, który może zarządzać nieograniczoną liczbą kont pocztowych. To jeden z najlepszych darmowych klientów poczty e-mail dla komputerów Mac, który umożliwia inteligentne powiadomienia push i grupowe wysyłanie wiadomości e-mail. To narzędzie umożliwia personalizację wielu kont e-mail.
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.