Rzetelny regulamin – opieka prawna sklepu

Opieka prawna sklepu internetowego obejmuje pakiet dokumentów formalnych (jak indywidualny regulamin), aktualizowanych przez 12 miesięcy.

SPIS TREŚCI

Opis usługi

regulamin sklepu internetowegoRzetelny Regulamin to usługa, która zapewnia zgodne z prawem dokumenty, wymagane dla sklepów internetowych. Dzięki połączeniu technologii i zagadnień prawa, powstało narzędzie, które gwarantuje bezpieczeństwo i wiarygodność prawną dla każdego biznesu prowadzonego on-line. Każdy regulamin jest „szyty na miarę” i uwzględnia model biznesowy oraz specyfikę branżową danego sklepu. W ramach usługi otrzymujesz m.in. indywidualny regulamin sklepu internetowego (aktualizowany przez 12 miesięcy), wzory wymaganych pism i opiekę prawną.

Regulamin sklepu – na sprzedawcę w sklepie internetowym nałożonych jest kilkadziesiąt obowiązków informacyjnych, które należy spełnić w regulaminie sklepu (określonych przez ustawę o prawach konsumenta oraz ustawę o świadczeniu usług drogą elektroniczną).
Rzetelny Regulamin oferuje bardzo obszerny zakres pomocy prawnych, dostępnych w trzech różnych pakietach. Wyjątkowo atrakcyjne ceny już od 367,77 zł brutto zostały przygotowane specjalnie dla użytkowników platformy eSklep. Pakiet Platynowy zawiera komplet wymaganych dokumentów prawnych (tj. regulamin sklepu i polityka prywatności).opieka prawna sklepu internetowego

regulamin sklepu internetowego

Pamiętaj, że decydując się na skorzystanie z usługi Rzetelny Regulamin, zyskujesz gwarancję zgodności regulaminu Twojego sklepu z aktualnymi przepisami prawa. Przyznany certyfikat, potwierdza wiarygodność danego przedsiębiorcy i działanie sklepu zgodnie z literą prawa. Certyfikat ten jest elementem rozpoznawanym w sieci. Dzięki współpracy z platformą Rzetelna Grupa zyskujesz dostęp do materiałów szkoleniowych, które dodatkowo rozszerzą Twoją wiedzę w zakresie prowadzenia sprzedaży w Internecie zgodnie z prawem.

Jak skorzystać z oferty promocyjnej na rzetelny regulamin?

  1. Przejdź na stronę usługi Rzetelny Regulamin w home.pl i wybierz pakiet.
   jak zamówić rzetelny regulamin
  2. Opłać zamówienie w koszyku zakupowym.
   rzetelny regulamin
  3. Na swój adres mailowy otrzymasz link do aktywacji usługi.
  4. Zarejestruj konto i uzupełnij dane firmy.
  5. Twoja witryna zostanie przeanalizowana przez prawnika, który przygotuje propozycję dokumentów do akceptacji.
  6. Zaloguj się na swoje konto, aby zaakceptować dokumenty.
  7. Pobierz regulamin sklepu internetowego i udostępnij go na swojej stronie.
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie