Jak zalogować się do konta Facebook na komputerze?

Artykuł ma charakter informacyjny. W razie wątpliwości skontaktuj się z serwisem: facebook.com/support

Logowanie do konta Facebook wymaga posiadania takiego konta w serwisie społecznościowym. Jego utworzenie jest bezpłatne, a posiadanie pozwala na dołączenie do ogromnej społeczności użytkowników serwisu, w tym najpewniej także odnalezienie Twoich znajomych. Popularność serwisu liczona jest w milionach użytkowników. Możesz tworzyć indywidualne grupy znajomych, dołączyć do istniejących grup dyskusyjnych, odwiedzać strony WWW (witryny Facebook), a także tworzyć własne grupy i zapraszać do nich społeczność.

Informacja jak odzyskać lub ustawić nowe hasło na Facebooku jest przydatna w obsłudze usług home.pl, np. gdy:

Po wejściu na stronę: www.facebook.com możesz szybko przejść do logowania podając adres e-mail, numer telefonu lub nazwę użytkownika i hasło dostępu. Możesz także dokonać rejestracji konta w serwisie Facebook. Utworzenie konta Facebook jest bezpłatne, ale wymaga podania kilku niezbędnych do jego działania informacji związanych, m.in. z dostępem do treści dla osób pełnoletnich.

W poniższym artykule opisany został proces logowania za pomocą loginu i hasła. Powinieneś zwrócić uwagę czy logujesz się do konta w standardowy sposób czy korzystasz z uwierzytelniania dwuskładnikowego Facebook. Sprawdź także: jak zalogować się do Facebook w aplikacji mobilnej na telefonie.

Logowanie do konta Facebook na komputerze

Aby zalogować się do swojego konta na Facebooku na komputerze, postępuj zgodnie z instrukcją:

 1. Przejdź do strony facebook.com. W górnej części ekranu znajdziesz pole: E-mail lub telefon wprowadź jedną z poniższych informacji:
  • Adres e-mail: podaj adres e-mail ustalony dla swojego konta. W ustawienia konta Facebook możesz dodawać wiele adresów e-mail. Jeśli nie zmieniałeś tej konfiguracji, podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji w serwisie Facebook.
  • Numer telefonu: zamiast adresu e-mail możesz posłużyć się numerem telefonu komórkowego. Podobnie jak dodatkowe adresy e-mail, tak samo numer telefonu, powinien zostać wcześniej dodany do Twojego konta Facebook. Jeśli nie zmieniałeś ustawień od czasu rejestracji, użyj metody logowania przy pomocy adresu e-mail.
  • Nazwa użytkownika: Możesz też logować się korzystając z ustawionej nazwy użytkownika, nie należy mylić jej z imieniem i nazwiskiem. Nazwa użytkownika jest przyznawana (możesz ją później zmienić) po aktywacji konta za pomocą kodu SMS. Dopóki konto nie zostanie aktywowane, nazwa użytkownika teoretycznie nie jest dostępna.Logowanie do konta Facebook - wpisywanie hasła
 2. W polu Hasło wprowadź hasło dostępu do wskazanego konta Facebook.
 3. Kliknij opcję Zaloguj się, aby zalogować się do wskazanego konta Facebook.
Logowanie do konta Facebook wymaga podania loginu i hasła. Jeśli nie znasz hasła dostępu lub chcesz je zaktualizować możesz zrobić to w przeglądarce internetowej lub aplikacji. Dowiedz się więcej:

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie