Jak zalogować się do konta Facebook na komputerze?

Szybki hosting dla WordPressa

Logowanie do konta Facebook wymaga posiadania takiego konta w serwisie społecznościowym. Jego utworzenie jest bezpłatne, a posiadanie pozwala na dołączenie do ogromnej społeczności użytkowników serwisu, w tym najpewniej także odnalezienie Twoich znajomych. Popularność serwisu liczona jest w milionach użytkowników. Możesz tworzyć indywidualne grupy znajomych, dołączyć do istniejących grup dyskusyjnych, odwiedzać strony WWW (witryny Facebook), a także tworzyć własne grupy i zapraszać do nich społeczność.

Informacja jak odzyskać lub ustawić nowe hasło na Facebooku jest przydatna w obsłudze usług home.pl, np. gdy:

Po wejściu na stronę: www.facebook.com możesz szybko przejść do logowania podając adres e-mail, numer telefonu lub nazwę użytkownika i hasło dostępu. Możesz także dokonać rejestracji konta w serwisie Facebook. Utworzenie konta Facebook jest bezpłatne, ale wymaga podania kilku niezbędnych do jego działania informacji związanych, m.in. z dostępem do treści dla osób pełnoletnich.

W poniższym artykule opisany został proces logowania za pomocą loginu i hasła. Powinieneś zwrócić uwagę czy logujesz się do konta w standardowy sposób czy korzystasz z uwierzytelniania dwuskładnikowego Facebook. Sprawdź także: jak zalogować się do Facebook w aplikacji mobilnej na telefonie.

Logowanie do konta Facebook na komputerze

Aby zalogować się do swojego konta na Facebooku na komputerze, postępuj zgodnie z instrukcją:

 1. Przejdź do strony facebook.com. W górnej części ekranu znajdziesz pole: E-mail lub telefon wprowadź jedną z poniższych informacji:
  • Adres e-mail: podaj adres e-mail ustalony dla swojego konta. W ustawienia konta Facebook możesz dodawać wiele adresów e-mail. Jeśli nie zmieniałeś tej konfiguracji, podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji w serwisie Facebook.
  • Numer telefonu: zamiast adresu e-mail możesz posłużyć się numerem telefonu komórkowego. Podobnie jak dodatkowe adresy e-mail, tak samo numer telefonu, powinien zostać wcześniej dodany do Twojego konta Facebook. Jeśli nie zmieniałeś ustawień od czasu rejestracji, użyj metody logowania przy pomocy adresu e-mail.
  • Nazwa użytkownika: Możesz też logować się korzystając z ustawionej nazwy użytkownika, nie należy mylić jej z imieniem i nazwiskiem. Nazwa użytkownika jest przyznawana (możesz ją później zmienić) po aktywacji konta za pomocą kodu SMS. Dopóki konto nie zostanie aktywowane, nazwa użytkownika teoretycznie nie jest dostępna.Logowanie do konta Facebook - wpisywanie hasła
 2. W polu Hasło wprowadź hasło dostępu do wskazanego konta Facebook.
 3. Kliknij opcję Zaloguj się, aby zalogować się do wskazanego konta Facebook.
Logowanie do konta Facebook wymaga podania loginu i hasła. Jeśli nie znasz hasła dostępu lub chcesz je zaktualizować możesz zrobić to w przeglądarce internetowej lub aplikacji. Dowiedz się więcej:

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie