Jak zalogować się do konta Facebook?

Do końca promocji:

0
0
0
:
0
0
:
0
0
dni
godzin
minut
sekund

Logowanie do konta Facebook wymaga posiadania takiego konta w serwisie społecznościowym. Jego utworzenie jest bezpłatne, a posiadanie pozwala na dołączenie do ogromnej społeczności użytkowników serwisu, w tym najpewniej także odnalezienie Twoich znajomych. Popularność serwisu liczona jest w milionach użytkowników. Możesz tworzyć indywidualne grupy znajomych, dołączyć do istniejących grup dyskusyjnych, odwiedzać strony WWW (witryny Facebook), a także tworzyć własne grupy i zapraszać do nich społeczność.

Jak zalogować się do konta Facebook to przydatna informacja w obsłudze usług home.pl, zwłaszcza w sytuacji gdy:

Po wejściu na stronę www.facebook.com możesz szybko przejść do logowania podając adres e-mail lub numer telefonu oraz nazwy użytkownika i hasła. Możesz także dokonać rejestracji konta w serwisie. Utworzenie konta Facebook jest bezpłatne, ale wymaga podania kilku niezbędnych do jego działania informacji, związanych, m.in. z dostępem do treści dla osób pełnoletnich.

W poniższym artykule opisany został proces logowania za pomocą loginu i hasła. Powinieneś zwrócić uwagę, czy logujesz się w ten sam sposób do konta czy korzystasz z uwierzytelniania dwuskładnikowego Facebook. Sprawdź także, jak zalogować się do Facebook w aplikacji mobilnej na telefonie.

Aby zalogować się do swojego konta na Facebooku na komputerze:

 1. Przejdź do strony facebook.com. W górnej części ekranu znajdziesz pola E-mail lub telefon wprowadź jedną z poniższych informacji:
  • Adres e-mail: podaj adres e-mail ustalony dla swojego konta. W ustawienia konta Facebook, możesz dodawać wiele adresów e-mail. Jeśli nie zmieniałeś tej konfiguracji, podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji w serwisie.
  • Numer telefonu: zamiast adresu e-mail możesz posłużyć się numerem telefonu komórkowego. Podobnie jak dodatkowe adresy e-mail, tak samo numer telefonu, powinieneś zostać wcześniej dodany do Twojego konta Facebook. Jeśli nie zmieniałeś ustawień od czasu rejestracji, użyj metody logowania przy pomocy adresu e-mail.
  • Nazwa użytkownika: Możesz też zalogować się, korzystając z ustawionej nazwy użytkownika, nie należy mylić jej z imieniem i nazwiskiem. Nazwa użytkownika jest przyznawana (możliwa do zmiany) po aktywacji konta za pomocą kodu SMS. Dopóki nie zostanie aktywowane, nazwa użytkownika teoretycznie jest jest dostępna.
   Logowanie do konta Facebook
 2. W polu Hasło wprowadź hasło.
 3. Kliknij opcję Zaloguj się.
Logowanie do konta Facebook wymaga podania loginu i hasła. Jeśli nie znasz hasła dostępu lub chcesz je zaktualizować możesz zrobić to w przeglądarce internetowej lub aplikacji. Dowiedz się więcej:

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie