Jak zalogować się do konta Facebook w aplikacji mobilnej?

Do końca promocji:

0
0
0
:
0
0
:
0
0
dni
godzin
minut
sekund

Logowanie do konta Facebook w aplikacji mobilnej na Android lub iOS może pomóc Ci w zarządzaniu całym kontem a także grupami i stronami firmowymi. To duże ułatwienie i możliwość szybkiego reagowania na zmiany w społeczności Twoich klientów lub użytkowników strony WWW lub sklepu internetowego. Facebook jest jednym z wielu serwisów społecznościowych, na których Twoja obecność może być obowiązkowa aby pozyskiwać i docierać do nowych klientów.

Logowanie na koncie Facebook w aplikacji mobilnej nie różni się niczym od logowania na komputerze lub w przeglądarce, także mobilnej. Konieczne jest użycie loginu w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu, nazwy użytkownika oraz ustalonego dla konta hasła. Sytuacja może ulec zmianie, jeśli masz dodatkowo włączone uwierzytelnianie dwuskładnikowe. Uwierzytelnianie takie wymaga np. podaniu kodu SMS lub kodu z aplikacji Google Autheniticator.

W poniższym artykule opisany został proces logowania za pomocą loginu i hasła. Powinieneś zwrócić uwagę, czy logujesz się w ten sam sposób do konta czy korzystasz z uwierzytelniania dwuskładnikowego Facebook.

Jak zalogować się do konta Facebook w aplikacji mobilnej?

 1. Zainstaluj aplikację Facebook pobierając ją w sklepie Google Play Store lub Apple App Store.
 2. Uruchom aplikację.
 3. Uzupełnij pola E-mail lub telefon wprowadź jedną z poniższych informacji:
  • Adres e-mail: podaj adres e-mail ustalony dla swojego konta. W ustawienia konta Facebook, możesz dodawać wiele adresów e-mail. Jeśli nie zmieniałeś tej konfiguracji, podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji w serwisie.
  • Numer telefonu: zamiast adresu e-mail możesz posłużyć się numerem telefonu komórkowego. Podobnie jak dodatkowe adresy e-mail, tak samo numer telefonu, powinieneś zostać wcześniej dodany do Twojego konta Facebook. Jeśli nie zmieniałeś ustawień od czasu rejestracji, użyj metody logowania przy pomocy adresu e-mail.
  • Nazwa użytkownika: Możesz też zalogować się, korzystając z ustawionej nazwy użytkownika, nie należy mylić jej z imieniem i nazwiskiem. Nazwa użytkownika jest przyznawana (możliwa do zmiany) po aktywacji konta za pomocą kodu SMS. Dopóki nie zostanie aktywowane, nazwa użytkownika teoretycznie jest jest dostępna.
 4. Podaj hasło.
 5. Kliknij Zaloguj się do konta Facebook.

Jeśli posiadasz więcej niż jedno konto Facebook, aplikacja mobilna zapamięta ostatnie logowanie i umożliwi Ci szybki wybór konta. Warunkiem zalogowania się do konta Facebook będzie jedynie podanie hasła dostępu.

Pamiętaj, aby po każdym zakończeniu pracy z kontem Facebook zaleca się Wylogować z konta. Jeśli chcesz pozostawić hasło dostępu zapamiętane w programie (nie polecamy) pamiętaj o wprowadzeniu dodatkowego zabezpieczenia telefonu, np. kodu pin, odcisku palca czy rozpoznawania twarzy.

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie