Sekcja Status strony – ustawienia adresu strony WWW i jej dostępności w sieci

Status strony to ustawienia, które odpowiadają wprost za adres strony internetowej oraz jej widoczność w sieci. W tym miejscu możesz skonfigurować domenę, pod którą witryna będzie widoczna oraz w miarę potrzeby, wyłączyć całkowicie stronę.

 1. Po uruchomieniu Kreatora WWW kliknij ikonę Menu (poziome paski), aby rozwinąć funkcje kreatora stron WWW.

  Opcje zakładek

 2. Przejdź do Ustawienia witryny.
 3. Przejdź do Status witryny internetowej.
  Status strony internetowej w kreatorze WWW

Ustawienia witryny WWW

 • Preferowana domena: wybierz główny adres strony WWW, pod którym strona ma być widoczna w sieci. Ten sam adres będzie indeksowany przez wyszukiwarki i używany do pozycjonowania strony WWW. Na liście wyświetlone zostaną wszystkie domeny, przypisane w danej chwili do usługi kreatora WWW.
 • Zawsze kieruj na preferowaną domenę: użytkownicy wchodzący na Twoją stronę przy użyciu domeny niebędącej domeną preferowaną zostaną przekierowani na wybraną domenę. Takie zachowanie zapewnia lepsze pozycjonowanie strony, lecz wymaga stałego dostępu do domeny preferowanej. Ta opcja może przydać się, kiedy posiadasz kilka adresów WWW, kierujących na jedną stronę WWW. Po włączeniu opcji, niezależnie od tego, pod który adres użytkownicy internetu wejdą, zawsze docelowo zobaczą w pasku adresu Preferowaną domenę.
  Jak zmienić adres strony w kreatorze WWW?
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Łatwe tworzenie witryn – skorzystaj z kreatora stron WWW

Stwórz swoją stronę internetową w łatwy sposób dzięki metodzie „przeciągnij i upuść”.