Strona internetowa na abonament: gotowe szablony dla różnych branż

W ofercie strony internetowej na abonament w home.pl masz do wyboru strony typu One Page w pakiecie Start oraz strony Multi Page w pakiecie Biznes. Dla każdego z pakietów przewidzieliśmy kila gotowych szablonów układu strony, dzięki którym lepiej dopasujemy witrynę do Twojej firmy i branży. W tym artykule sprawdzisz dostępne opcje szablonów i nasze propozycje dopasowania ich do różnych branż.

Szablony w ofercie Start

Oferta strony na abonament w pakiecie Start obejmuje stworzenie strony typu OnePage opartej o jedną stronę główną i treści ułożone na niej blokowo. Dostępne szablony stron maksymalnie wykorzystują możliwości witryn jednostronicowych, zapewniając estetyczne rozłożenie informacji, profesjonalny wygląd witryny oraz ciekawe możliwości prezentacji treści.

Prosty szablon ofertowy idealny dla firm w branży usługowej i marketingowej. Bloki treści zostały podzielone na „O nas”, „Oferta”, „Realizacje” i „Kontakt”, przy których możliwe jest zarówno stworzenie opisów tekstowych, jak i dodanie grafik i zdjęć. Szablon sprawdzi się m.in. dla projektantów wnętrz, firm geodezyjnych, firm marketingowych, freelancerów lub biur rachunkowych.

Idealny dla firm w branży budowlanej, projektantów, architektów, dekoratorów wnętrz, a także freelancerów i firm w branży marketingowej. Organizacja strony jest prosta, z miejscem na duże zdjęcie główne nawiązujące do charakteru Twojej działalności. Oferta zaprezentowana jest tu w formie kafelek podpisanych nazwą usługi.

Wyjątkowo estetyczny, prosty i elegancki szablon idealny dla firm zajmujących się organizacją eventów, wynajmem sal i przestrzeni wystawowych oraz restauracji, kawiarni i małych lokali w branży gastronomicznej. Dzięki możliwości opublikowania nieco dłuższej treści w sekcji „O nas” oraz „Oferta” możesz stworzyć wokół swojej marki ciekawą historię. Szablon byłby dobrym pomysłem także dla agentów i doradców nieruchomości.

Typowy szablon dla stron One Page, z dużym obrazem w tle nagłówka oraz trzema krótkimi blokami tekstowymi. Nie ma tu miejsca na dodawanie wielu zdjęć czy grafik z realizacji projektów, ale jest przestrzeń na opisy tekstowe. Szablon sprawdzi się idealnie dla firm z krótką listą usług (1-2), a więc np. doradców zawodowych, doradców finansowych, księgowych, przedstawicieli handlowych lub małych, prywatnych firm transportowych wspierających przy przeprowadzkach.

Nowoczesny, rozbudowany szablon idealny dla firm oferujących nieco więcej produktów i usług, ale nie chcących zdecydować się na rozbudowaną stronę typu Multi Page. W tym szablonie proponujemy krótkie bloki treści z chwytliwymi opisami oferowanych usług, produktów, a także blog na FAQ (najczęściej zadawane pytania) i formularz kontaktowy. Miejsce na informacje o firmie pojawia się w stopce strony. Szczególnie polecany dla firm w branży nieruchomości, firm zajmujących się wynajmem sprzętu lub samochodów, firm w branży finansowej, architektów, doradców, grafików oraz firm usługowych (np. drukarni).

Szablony w ofercie Biznes

Dzięki możliwości rozbudowania strony głównej o dodatkowe podstrony (max. 8 podstron), szablony dla pakietu Biznes są bardziej rozbudowane i oferują więcej opcji układu strony oraz możliwości graficznych. Dla naszych klientów udostępniamy 10 różnorodnych szablonów wraz z propozycją branży, w jakiej mogą sprawdzić się najlepiej.

Szablon idealny dla firm w branży budowlanej, maszynowej, a także dla przemysłu ciężkiego. Przejrzysty układ strony z możliwością przedstawienia oferowanych usług w podpunktach na stronie głównej oraz przygotowania podstrony z aktualnościami i galerii ze zrealizowanymi projektami.

Proponowane dla okręgowych stacji kontroli pojazdów, serwisów samochodowych, warsztatów, a także różnego rodzaju pracowni stolarskich, szklarskich, projektowych itp., szablony posiadają prostą stronę główną z odnośnikami do podstron „Oferta”, „Galeria”, „O nas” czy „Kontakt”. Szablony sprawdzą się także dla firm w branży nieruchomości, architektów, grafików, projektantów wnętrz oraz firm w sektorze finansowym itp.

Odpowiedni dla firm oferujących usługi w branży budowlanej, podwykonawców, inspektorów, a także firm zajmujących się wynajmem maszyn specjalistycznych. Proste menu i czytelna strona główna z formularzem kontaktowym i sekcją „O nas” idealnie wpasowuje się w projekt minimalistycznej strony dla profesjonalnej firmy.

Minimalistyczny, prosty, wizualnie spokojny – szablon 4 proponujemy przede wszystkim branży turystycznej – osobom wynajmującym domki nad jeziorami, noclegi nad morzem czy oferującym wycieczki do ośrodków SPA i odnowy biologicznej. Z prostym układem strony głównej, odrębną podstroną ofertową oraz podstroną z galerią zdjęć z łatwością zaprezentujesz tu swoją ofertę. Strona będzie też dobrym pomysłem dla fotografów.

Projekt szablonu stworzony z myślą o branży medycznej, w szczególności przychodniach lekarskich, klinikach i ośrodkach zdrowia. Nagłówek w formie slidera pozwala na ustawienie kilku zdjęć w nagłówku zmieniających się i kierujących użytkownika do różnych części strony. Szablon wykorzystuje możliwość dodania wielu podstron i podzielenia treści w sposób przejrzysty i zrozumiały dla czytelnika.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego, tu szablon stworzony został z myślą o branży medycznej, w tym np. klinikach weterynaryjnych, ale także fizjoterapeutach, ośrodkach rehabilitacji itp. Oprócz podziału na wiele podstron prezentujących ofertę, dostępne kursy i produkty czy możliwości współpracy, szablon daje możliwość prowadzenia bloga z aktualnościami i dodawania artykułów poradnikowych.

Szablon proponujemy przede wszystkim dla usług prawniczych, adwokatów, kancelarii prawnych, a także biur rachunkowych i doradców finansowych. Szablon jest prosty, profesjonalny, elegancki i przejrzysty, co dzięki charakterystycznemu układowi treści może wzbudzać zaufanie u potencjalnych klientów.

Wizualnie estetyczny, lekki i profesjonalny – strona internetowa dekoratora wnętrz, projektanta, architekta czy firmy tworzącej meble i dekoracje na zamówienie musi być elegancka, prosta, a zarazem modna i nowoczesna. Ten szablon z powodzeniem sprawdzi się dla prostych stron ofertowych z galerią przykładowych realizacji.

Nasza propozycja dla agentów i biur nieruchomości, doradców, a także architektów, dekoratorów wnętrz czy projektantów chcących zaprezentować swoją ofertę na prostej stronie www z galerią realizacji. Nagłówek w formie slidera pozwala przygotować odnośniki do różnych podstron bezpośrednio ze zdjęcia tytułowego na stronie głównej.

Więcej informacji o ofercie:

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Strona WWW o którą nie musisz się martwić

Tworzenie, publikacja i opieka nad stroną internetową.