homeSSL Premium EV – najczęściej zadawane pytania

Zabezpiecz przesyłane dane za pomocą certyfikatu: homeSSL Premium EV, buduj markę opartą na zaufaniu i zdobywaj nowych klientów. Oto odpowiedzi na pytania dotyczące procesu zamawiania certyfikatu SSL typu EV.

 1. Czy dane dysponenta domeny muszą być jawne?

  Tak, ujawnienie danych osobowych dysponenta domeny i ich zgodność z wnioskiem o certyfikat EV są elementami niezbędnymi do prawidłowego zakończenia procesu certyfikacji. Więcej informacji o weryfikacji zamawiającego certyfikat SSL typu EV.
 2. Czy weryfikacja telefoniczna jest niezbędna? Często jestem niedostępny pod telefonem.

  Weryfikacja telefoniczna jest niezbędnym elementem procesu weryfikacyjnego i nie można go pominąć. Ważne jest, aby wskazany numer telefoniczny był aktywny i aby możliwe było jego zweryfikowanie w niezależnych źródłach.
 3. Posiadam już inny certyfikat SSL, czy mogę go ulepszyć do wersji EV?

  Zamówienie na każdy certyfikat składane jest i rozpatrywane indywidualnie, dlatego też dla certyfikatu homeSSL Premium EV niezbędne będzie przeprowadzenie nowego procesu zamówienia. Czas ważności certyfikatu będzie liczony od nowa – od dnia jego wystawienia. Więcej informacji o weryfikacji zamawiającego certyfikat SSL typu EV.
 4. Ile czasu trwa proces zamówienia i uzyskania certyfikatu homeSSL Premium EV?

  Czas realizacji zamówienia certyfikatu EV jest różny i w dużej mierze zależy od szybkości dokonania opłaty, przesłania dokumentów i czasu weryfikacji telefonicznej. Zwykle proces ten trwa od 4 do 14 dni. Więcej informacji o weryfikacji zamawiającego certyfikat SSL typu EV.

Poradnik wideo: Czym jest certyfikat SSL i gdzie należy go stosować?

Zamów certyfikat SSL już dziś. Zadbaj o bezpieczeństwo swojej strony WWW, poczty e-mail, danych użytkowników. Zarejestruj SSL w home.pl i kontroluj wszystkie usługi z jednego Panelu klienta. Kliknij i przejdź do oferty aby zamówić certyfikat SSL.

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Zabezpiecz stronę WWW certyfikatem SSL

Chroń dane formularzy i transakcji z zieloną kłódką przy adresie.