Udostępnianie kalendarza poczty home.pl

Korzystając z poczty home.pl za pomocą klienta Webmail to wygodny sposób na dostęp do poczty e-mail z dowolnego urządzenia podłączonego do sieci Internet. Poczta Webmail oferuje zarówno narzędzia do prowadzenia i zarządzania korespondencją e-mail, a także funkcję kalendarza. Kalendarz pozwala na organizowanie dnia, tygodnia i miesiąca. Możesz łatwo udostępnić swój kalendarz innym użytkownikom.

Udostępnianie kalendarza poczty pozwala łatwo przekazać wszystkim zainteresowanym użytkownikom Twój plan dnia, miesiąca czy roku. Utwórz nowy kalendarz lub skorzystaj z już aktywnego, aby udostępnić go innym użytkownikom. Udostępniony kalendarz możesz zabezpieczyć hasłem jak również określić datę, po której przestanie on być udostępniany. Udostępnienie kalendarza oznacza utworzenie linku, który możesz przekazać innym użytkownikom.

Udostępnienie kalendarza jest jednoznaczne z wygenerowaniem linku. Dostęp do kalendarza może uzyskać każda osoba dysponująca linkiem. Jeśli chcesz przerwać proces udostępniania, określ datę ważności linku lub usuń go ręcznie.

Udostępnianie kalendarza poczty home.pl

Po utworzeniu skrzynki e-mail i pierwszym zalogowaniu się do poczty Webmail, możesz od razu przystąpić do zarządzania kalendarzami. Domyślnie posiadasz aktywne dwa kalendarze: prywatny oraz kalendarz urodziny. Możesz dodawać nowe kalendarze i zdarzenia wyświetlać na jednej osi czasu. Każdy z utworzonych i posiadanych już kalendarzy może zostać udostępniony innym użytkownikom.

 1. Przejdź do widoku kalendarzy.
  Przejdź do sekcji Kalendarze aby edytować lub utworzyć i udostępnić kalendarz
 2. Przy wybranym kalendarzu rozwiń opcje dodatkowe i wybierz: Utwórz link udostępniania.
  Utwórz szybko link do udostępniania kalendarz i przekaż go innym użytkownikom
 3. Link zostanie utworzony automatycznie, możesz określić dodatkowe parametry:
  • Termin ważności: określ jak długo link ma być aktywny
  • Wymagane hasło: dodaj hasło dostępu do kalendarza
  • Dodaj adresatów: podaj adresy e-mail na które chcesz wysłać automatyczną wiadomość z udostępnionym linkiem
  • Wiadomość: wprowadź treść wiadomości przesłanej do odbiorców kalendarza
  • Usuń link: możesz w dowolnej chwili ręcznie usunąć link udostępniania. Opcja ta jest przydatka gdy nie masz określonego terminu ważności linku.
   Udostępnij kalendarz określając termin ważności linku oraz nadając hasło dostępu

Zgodnie z powyższym możesz udostępnić link przesyłając go w automatycznej wiadomości e-mail lub skopiować link i udostępnić innym kanałem komunikacji, np. w wiadomości SMS, w komunikatorze, itp. Po kliknięciu w udostępniony link użytkownik otrzyma dostęp do podglądu kalendarza.

Jeśli ustawiłeś termin ważności linku, np. na 13 marca, to następnego dnia, 14 marca, link nie będzie już aktywny. Ustawiona data określa ostatni dzień aktywności wygenerowanego linku. Jeśli nie ustawiłeś daty ważności linku, będzie on aktywny do czasu jego usunięcia. Każdorazowe usunięcie linka i powrót do tej samej opcji, powoduje wygenerowanie nowego linka udostępniania kalendarza.
Dowiedz się, jak zaplanować pracę swojego zespołu. Skorzystaj z kalendarzy pracy i aktualnych informacji biznesowych:

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.