Czym jest i co zawiera strona internetowa z obsługą na abonament

Strona internetowa na abonament to rozwiązanie kierowane szczególnie do nowych firm i osób, którzy dopiero rozkręcają swój biznes w sieci. Stworzenie i bieżącą obsługę strony opłacasz w formie miesięcznego abonamentu, więc nie musisz dysponować dużym budżetem startowym. home.pl zapewnia pełną pomoc w zakresie przygotowania strony i działań administracyjnych. Sprawdź, na czym to polega i co możesz zyskać.

Czym jest strona internetowa na abonament?

W ramach oferty „Strona internetowa na abonament” eksperci home.pl zajmują się przygotowaniem profesjonalnej strony www i dostarczeniem jej wraz z obsługą administratora w oparciu o comiesięczny abonament obejmujący określony zakres usług.

Do dyspozycji klientów oddajemy dwa warianty stron www: pakiet Start, obejmujący stronę One Page, oraz pakiet Biznes ze stroną Multi Page. Zależnie od wybranej opcji, w cenie abonamentu otrzymujesz gotową stronę internetową opartą o CMS WordPress, z hostingiem  Biznes od home.pl, certyfikatem SSL i szeregiem uruchomionych funkcji, określonych odgórnie w abonamencie.

Abonamentowe strony www tworzone są w oparciu o jeden z kilku dostępnych do wyboru szablonów i dopasowane do identyfikacji wizualnej marki klienta. Nie oferują rozbudowanych możliwości personalizacji, ale gwarantują dobry punkt startowy dla marek budujących swój wizerunek w sieci. To opcja idealna dla firm z ograniczonym budżetem marketingowym, marek rozwijających się i wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnego wsparcia w korzystnej cenie.

Najważniejsze elementy strony internetowej na abonament

Każda strona internetowa na abonament tworzona w ramach oferty home.pl obejmuje przygotowanie profesjonalnej, zgodnej z najnowszymi standardami i zoptymalizowanej strony www opartej o CMS WordPress. Po stronie technicznej oferujemy:

 • usługę Hosting Biznes,
 • instalację strony na hostingu,
 • podłączenie strony do zakupionej domeny,
 • certyfikat SSL Start wraz z instalacją SSL na stronie,
 • dostęp do CMS WordPress dla klienta w funkcji redaktora.

Abonament obejmuje także obsługę administratora, w tym m.in. monitoring strony w Google Analytics, monitorowanie bezpieczeństwa strony, raporty słów kluczowych i bieżącą opiekę nad sprawnym funkcjonowaniem strony w sieci, także w zakresie optymalizacji pod kątem SEO i UX.

Oferta stron www na abonament w home.pl: Pakiet Start

Oferta stron www na abonament w home.pl: Pakiet Start

W ramach pakietu Start przygotujemy stronę internetową typu One Page, z jedną stroną główną (bez podstron) stworzoną w oparciu o nowoczesny, profesjonalny szablon (do wyboru 5 różnych układów strony). Dbając o wyróżnianie się stron na tle konkurencji, każdy klient otrzymuje od nas stronę dopasowaną do kolorystyki i identyfikacji wizualnej swojej marki – choć szablony mogą się powtarzać, Twoja strona będzie unikalna.

Na stronie pojawią się m.in. aktywne numery telefonu, formularze kontaktowe oraz Mapa Google z możliwością połączenia z profilem w Google Moja Firma i zaznaczeniem lokalizacji siedziby widocznej bezpośrednio w widgecie mapy na stronie. Wszystkie strony stworzone przez home.pl są responsywne, a więc dostosowane do wyświetlania na wszystkich urządzeniach mobilnych, komputerach stacjonarnych i laptopach. Do dyspozycji klientów korzystających z pakietu Start oddajemy 1 godzinę administracyjną w miesiącu przeznaczoną na poprawki i prace nad działaniem strony. Czas przygotowania strony to 5 dni roboczych.

W zakres prac administratora home.pl w pakiecie Start wchodzi:

 • Raport 5 słów kluczowych,
 • Monitoring w Google Analytics,
 • Całodobowe monitorowanie bezpieczeństwa strony,
 • Raz w miesiącu: kontrola zgodności wtyczek oraz wykonanie kopii zapasowej strony www,
 • Raz na 2 miesiące: optymalizacja szybkości strony,
 • Raz na 4 miesiące: aktualizacja systemu CMS,
 • Co 6 miesięcy: audyt UX strony na podstawie zachowania użytkowników oraz dostosowanie strony na jego podstawie (co 7 miesięcy),
 • Co 8 miesięcy: podstawowe działania SEO,
 • Co 12 miesięcy: analiza 3 stron konkurencji.

Raz w roku administrator przygotowuje propozycję zmian strony www na podstawie przeprowadzonego i przedstawionego klientowi audytu. W trakcie konsultacji zbieramy także pojawiające się oczekiwania klienta i zestawiając je z wynikami audytu, raz na 14 miesięcy przeprowadzamy przebudowę strony www.

Pakiet Biznes

Oferta stron www na abonament w home.pl: Pakiet Biznes

Potrzebujesz bardziej rozbudowanej strony internetowej? Wybierając stronę www na abonament w pakiecie Biznes zyskujesz stronę typu Multi Page, na którą składa się strona główna i do 8 podstron ofertowych, które mogą obejmować podstrony „kontakt”, „o nas” czy podstrony ofertowe. Poza wszystkimi elementami dostępnymi dla stron w pakiecie Start, klienci korzystający z abonamentu Biznes otrzymują do wyboru 10 szablonów układu strony oraz 3 godziny administracyjne na wprowadzanie ewentualnych zmian i naprawianie pojawiających się błędów.

Rola administratora dla stron abonamentowych w pakiecie Biznes jest zbliżona do oferty Start, jednak tu dla klientów przygotowujemy raport dla 15 słów kluczowych dający lepsze perspektywy na skuteczne pozycjonowanie strony. Dla większego bezpieczeństwa oferujemy także cotygodniowe kopie zapasowe strony www oraz wszystkie pozostałe usługi administracyjne dostępne w pakiecie Start.

Co zyskasz, wybierając stronę internetową na abonament?

Oferta stron www na abonament w home.pl

Więcej informacji o ofercie:

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Strona WWW o którą nie musisz się martwić

Tworzenie, publikacja i opieka nad stroną internetową.