Empik Go – gdzie kupić, jak aktywować ebooki i audiobooki?

Empik Go to platforma zawierająca ponad 50 tysięcy e-booków, audiobooków, podcastów i seriali audio. Dostęp do pełnej biblioteki jest możliwy dzięki abonamentowi, który umożliwia słuchanie i odtwarzanie ulubionych treści przez aplikację na telefony i tablety. Zobacz, gdzie możesz kupić i jak aktywować abonament Empik Go.

SPIS TREŚCI

Gdzie kupić Empik Go bez podawania karty i auto-odnawiania?

Aplikacja do ebooków i audiobooków Empik Go to świetne rozwiązanie dla miłośników literatury i podcastów, którzy chcą słuchać ulubionych tytułów w ruchu. Korzystając z aplikacji, zawsze i wszędzie masz dostęp do swojej ulubionej twórczości — jadąc samochodem, na spacerze czy pracując w ogrodzie. Znajdziesz tu również e-booki, dzięki czemu w dowolnym momencie możesz otworzyć ulubioną książkę i zrelaksować się przy lekturze. Posiadając abonament, możesz korzystać z usługi na dwóch urządzeniach mobilnych.

Gdzie można kupić dostęp do aplikacji Empik Go? Abonament do aplikacji możesz kupić na oficjalnej stronie empik.com lub w sklepach internetowych, jak home.pl, w formie cyfrowego kodu. Decydując się na zakup, możesz zdecydować, jaki abonament i na jaki okres Cię interesuje.

Jakie są dostępne pakiety Empik Go?

Empik Go Mini

Niezbyt często masz czas na książkę, ale pochłaniasz sporo podcastów? Abonament Empik Go Mini może być najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. W jego ramach dostajesz dostęp do pełnej biblioteki Empik Go, a w ciągu miesięcznej subskrypcji możesz przeczytać/odsłuchać 2 dowolne ebooki/audiobooki, a po podcasty sięgać bez ograniczeń.

WYBIERAM EMPIK GO MINI

Empik Go Plus

Dla tych, którzy mają więcej czasu na książki, lepszym rozwiązaniem będzie abonament Empik Go Plus, który pozwala w ciągu miesiąca subskrypcji sięgnąć aż po 10 ebooków/audiobooków. Oprócz tego, podobnie jak Empik Go Mini, abonament Plus daje nieograniczony dostęp do podcastów.

WYBIERAM EMPIK GO PLUS

Oba pakiety umożliwiają korzystanie z dwóch urządzeń jednocześnie oraz z czytnika. Dodatkowo w Empik Go Plus możesz korzystać z trybu offline.

Możesz wykupić subskrypcję na 1 miesiąc, 3 lub 6 miesięcy albo od razu na rok.

Dlaczego warto skorzystać z kodów Empik Go? Zaletą korzystania z kodów podarunkowych Empik Go jest możliwość aktywacji w dowolnym momencie oraz podarowania abonamentu Empik bliskiej osobie. Zapłać BLIKiem, przelewem PayU, odrocz płatność z PayPo i zapomnij o auto-odnawianiu subskrypcji.

 

Jak aktywować abonament Empik Go?

Aktywacja kodu usługi odbywa się przez specjalną stronę. By rozpocząć korzystanie z usługi:

  1. Wejdź na stronę empik.com/gofree
  2. Wpisz otrzymany kod i kliknij Zrealizuj kod.
    Aktywacja usługi Empik Go
  3. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się, jeśli jeszcze go nie posiadasz.
  4. Następnie pobierz aplikację na swój telefon lub tablet i zaloguj się swoim kontem.
Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie