Empik Go – gdzie kupić, jak aktywować ebooki i audiobooki?

Empik Go to platforma zawierająca ponad 50 tysięcy e-booków, audiobooków, podcastów i seriali audio. Dostęp do pełnej biblioteki jest możliwy dzięki abonamentowi, który umożliwia słuchanie i odtwarzanie ulubionych treści przez aplikację na telefony i tablety. Zobacz, gdzie możesz kupić i jak aktywować abonament Empik Go.

SPIS TREŚCI

Gdzie kupić Empik Go bez podawania karty i auto-odnawiania?

Aplikacja do ebooków i audiobooków Empik Go to świetne rozwiązanie dla miłośników literatury i podcastów, którzy chcą słuchać ulubionych tytułów w ruchu. Korzystając z aplikacji, zawsze i wszędzie masz dostęp do swojej ulubionej twórczości — jadąc samochodem, na spacerze czy pracując w ogrodzie. Znajdziesz tu również e-booki, dzięki czemu w dowolnym momencie możesz otworzyć ulubioną książkę i zrelaksować się przy lekturze. Posiadając abonament, możesz korzystać z usługi na dwóch urządzeniach mobilnych.

Gdzie można kupić dostęp do aplikacji Empik Go? Abonament do aplikacji możesz kupić na oficjalnej stronie empik.com lub w sklepach internetowych, jak home.pl, w formie cyfrowego kodu. Decydując się na zakup, możesz zdecydować, na jaki okres chcesz wykupić abonament.

Abonament Empik Go dostępy jest w kilku nominałach:

Dlaczego warto skorzystać z kodów Empik Go? Zaletą korzystania z kodów podarunkowych Empik Go jest możliwość aktywacji w dowolnym momencie oraz podarowania abonamentu Empik bliskiej osobie. Zapłać BLIKiem, przelewem PayU, odrocz płatność z PayPo i zapomnij o auto-odnawianiu subskrypcji.

Wybierz audiobooki i e-książki w Empik Go

 

Jak aktywować abonament Empik Go?

Aktywacja kodu usługi odbywa się przez specjalną stronę. By rozpocząć korzystanie z usługi:

  1. Wejdź na stronę empik.com/gofree
  2. Wpisz otrzymany kod i kliknij Zrealizuj kod.
    Aktywacja usługi Empik Go
  3. Zaloguj się na swoje konto lub zarejestruj się, jeśli jeszcze go nie posiadasz.
  4. Następnie pobierz aplikację na swój telefon lub tablet i zaloguj się swoim kontem.
Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie