Gdzie kupić Xbox Live Gold lub Game Pass?

Subskrypcje Microsoft dla użytkowników konsol Xbox One oraz Xbox 360 możesz zakupić w ofercie home.pl, w sklepie Microsoft oraz u partnerów oferujących dostęp do legalnych kodów aktywujących usługę. Oferty te mogą być dostępne w sklepach internetowych oraz serwisach aukcyjnych. Bezpłatne kody Game Pass oraz Xbox Live Gold znajdziesz także jako dodatki do konsol oraz gier, zwykle w formie 14 dniowej subskrypcji próbnej.

W chwili obecnej sprzedaż usług Microsoft Xbox Live Gold, Xbox Game Pass oraz Xbox Game Pass Ultimate jest ograniczona. Przepraszamy za utrudnienia. Obserwuj dostępność usług na naszej stronie – przejdź teraz. Sprawdź inne usługi z oferty Rozrywka w home.pl Marketplace.

Kupując subskrypcję Xbox Live Gold, Game Pass lub Ultimate otrzymujesz każdorazowo kod aktywacyjny, który możesz wprowadzić bezpośrednio w konsoli Xbox lub na koncie Microsoft po zalogowaniu w przeglądarce internetowej. Sposób aktywacji kodu nie ma wpływu na jego działanie, ważne aby aktywować subskrypcję na koncie na którym ma ona działać.

Oferta Xbox Live Gold oraz Game Pass dla klientów home.pl

Home.pl od lat jest autoryzowanym partnerem Microsoft, dlatego dokonując zakupu kodów Game Pass/Game Pass Ultimate oraz Xbox Live Gold masz pewność, że pochodzą one z bezpiecznego i legalnego źródła. Każdy wygenerowany i przekazany przez nasz system kod jest w pełni sprawny, a dodatkowo na adres e-mail otrzymasz numer licencji wydanego kodu wraz z potwierdzeniem transakcji, jego zakupu.

Poznaj ofertę home.pl dla subskrypcji Microsoft Xbox:

Co daje usługa Game Pass i Live Gold?

Microsoft oferuje graczom Xbox dwie podstawowe usługi subskrypcji: Game Pass oraz Live Gold, a także Game Pass Ultimate stanowiącą połączenie dwóch pierwszych.

Subskrypcja Xbox Live Gold , która jest obowiązkowa w przypadku gier online czyli rozgrywki multiplayer możesz być rozszerzona subskrypcją Xbox Game Pass. To właśnie ta subskrypcja zapewnia graczom dostęp do bazy ponad 350 gier do pobrania i grania za jedną opłatą. Game Pass oferuje nieograniczony dostęp do  listy gier z możliwością swobodnego pobierania i grania tyle, ile chcesz. W czasie trwania subskrypcji. Ponadto możesz kupować gry na własność w ekskluzywnych ofertach.

Możesz zainstalować i grać  bezpośrednio z konsoli (w przeciwieństwie do rozwiązania Sony do przesyłania strumieniowego), co eliminuje zagrożenie zerwania połączenia Internetowego. Chyba że grasz online.

 

 

Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie