Jak aktywować domenę zarejestrowaną za 0zł?


W home.pl możesz zarejestrować 6 domen całkowicie za darmo na pierwszy okres abonamentowy (rok)! Do każdej domeny gratis skrzynka pocztowa z obsługą załączników o wielkości nawet 1GB!

Co to jest domena internetowa?

Sposób aktywacji usług promocyjnych za 0zł (np. domeny) zależy od tego czy rejestracja została wykonana przez całkowicie nowego klienta, czy klienta, który już posiada usługi w home.pl.

Rejestracja usługi za 0zł przez nowego klienta

W drugim kroku rejestracji (Weryfikacja zamówienia), po kliknięciu przycisku “Finalizuj zamówienie”, zostanie wysłany kod SMS na numer telefonu komórkowego, który został podany podczas rejestracji nowego konta. Na ekranie zostanie jednocześnie wyświetlone pole, w którym należy otrzymany kod przepisać w celu weryfikacji. Jeżeli wpisany kod będzie poprawny, promocyjne usługi zostaną automatycznie aktywowane.
Rejestracja usług - Finalizuj zamówienie - Weryfikacja konta - Wprowadź kod weryfikacyjny

 

Rejestracja usługi za 0zł przez klienta posiadającego już usługi w home.pl

Jeżeli klient podczas rejestracji wybrał opcję “Mam usługę w home.pl” i podał dane do konta, gdzie reprezentant ma podany poprawny telefon kontaktowy, albo ma już opłaconą fakturę VAT starszą niż 3 dni, to usługi promocyjne za 0zł są rejestrowane automatycznie (bez wysyłki SMS).

Czy mogę usługę zarejestrowaną w promocji za 0zł aktywować później?

Jeżeli aktywacja usługi podczas rejestracji się nie powiedzie albo klient wybierze opcję “Aktywuję później”, to aktywację usługi za 0zł można dokonać później po zalogowaniu się do Panelu Klienta home.pl.

 

Jeżeli po zalogowaniu do Panelu Klienta home.pl system wykryje, że klient ma nieaktywowane usługi i niezweryfikowany numer telefonu, to na każdym ekranie panelu będzie wyświetlona informacja o potrzebie weryfikacji numeru telefonu z linkiem do strony z weryfikacją. Po przejściu na stronę pozwalającą wykonać weryfikację, automatycznie wysyłamy do klienta (na kontaktowy numer telefonu) SMS z kodem aktywacyjnym. Po weryfikacji kodu SMS, domeny za 0 zł zostaną automatycznie aktywowane (zgodnie z regułami promocji w kolejności w jakiej zostały utworzone).

 

Jeżeli po zalogowaniu do Panelu Klienta home.pl system wykryje, że klient ma nieaktywowane usługi ale już zweryfikowany numer telefonu, usługi promocyjne za 0zł zostaną aktywowane automatycznie (bez wysyłki SMS).

Domeny internetowe już za 0 zł!

Zarejestruj własny adres w Internecie już dziś. Nawet jeśli Twoja wymarzona domena jest zajęta, nasza inteligentna wyszukiwarka podsunie Ci dodatkowe możliwości.

Sprawdź, czy domena jest wolna Wyszukaj domenę

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub