Jak wysyłać wiadomość email do wielu adresatów?

Korzystając z usług poczty e-mail w home.pl, możesz wysyłać wiadomości do kogo tylko zechcesz. Jeśli jeden adresat to za mało, zawsze możesz wprowadzić wielu odbiorców wiadomości.

W tym celu skorzystaj z:

  • pojedynczych adresów e-mail: pola DO, DW i UDW pozwalają na wprowadzenie dowolnych adresatów dla Twoich wiadomości. Możesz w tym miejscu podać zarówno pojedynczego adresata jak i wprowadzić nazwę listy dystrybucyjnej. W ten sposób wysyłasz wiadomość na konkretną listę.
    Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach wskazania pojedynczych lub kilku adresatów wiadomości.

    Poczta home.pl - Nowa wiadomość e-mail - DO - Wprowadź adresata wiadomości

  • listy mailingowej umożliwia tworzenie dodatkowych adresów e-mail do obsługi korespondencji grupowej. Zaletą tego rozwiązania, jest możliwość utworzenia jednego adresu e-mail (dostępnego dla wszystkich), z którego otrzymana wiadomość zostanie rozesłana do wszystkich zainteresowanych.Poczta home.pl - Lista mailingowa - Odbiorcy listy - Dodaj dodatkowe adresy e-mail do obsługi korespondencji grupowej
  • listy dystrybucyjnejumożliwia tworzenie grup adresatów, bezpośrednio w serwisie poczta.home.pl. Dzięki temu rozwiązaniu możesz dodawać pojedyncze adresy lub od razu całe grupy adresów e-mail, na etapie tworzenia wiadomości. Poczta home.pl - Utwórz listę dystrybucyjną - Wprowadź nazwę dla listy

Więcej rozwiązań

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.