Jak zalogować się do usługi Office 365?


Przeczytaj jak korzystać z usługi Office 365, którą zarejestrowałeś w home.pl.

Jak zalogować się do panelu klienta Office365?

Po zakupieniu usługi Office 365 w home.pl, do Twojego konta zostanie przypisana odpowiednia licencja. Panel administracyjny https://cp.home.pl, który jest odpowiedzialny za biling i rozliczenia, dostępny jest natychmiast po złożeniu zamówienia na usługę Office 365. Oznacza to, że możesz zalogować się do tego panelu administracyjnego jeszcze przed opłaceniem zamówienia na usługę.
o365-kowal.png
Rys. Okno logowania do panelu administracyjnego: https://cp.home.pl

Jak zalogować się do panelu zarządzania Office 365?

Dostęp do panelu administracyjnego: https://login.microsoftonline.com, odpowiedzialnego za zarządzanie usługą Office 365, np. dostęp do aplikacji, dodawanie użytkowników, zarządzanie licencją – dane dostępowe będą dostępne w panelu klienta cp.home.pl po opłaceniu zamówienia.

Kliknij tutaj, aby przeczytać o danych logowania do panelu administratora Office 365.
office-365log.png
Rys. Okno logowania do panelu administracyjnego: https://login.microsoftonline.com
Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej na temat dostępnych paneli administracyjnych.
W zależności od posiadanego pakietu oraz uprawnień konta, logowanie do panelu Microsoft jest jednocześnie logowaniem do panelu zarządzania usługą, kontem jak i pocztą e-mail.

Jak zmienić hasło do panelu klienta Office 365? (zapomniałem hasła)

 1. Jeśli zapomniałeś/aś hasła dostępu do panelu klienta Office 365 (https://cp.home.pl), kliknij opcję “Zapomniałeś hasła?”, która znajduje się na formularzu logowania.
  zapomniales-hasla
 2. W wyświetlonym oknie podaj nazwę Twojego konta, którą wybierałeś podczas rejestracji. Po wpisaniu nazwy użytkownika (nazwy konta), kliknij przycisk “Wyślij”.
  zapp2
 3. Po podaniu nazwy konta oraz kliknięciu przycisku “Wyślij” na kontaktową skrzynkę e-mail przy podanym koncie, zostanie wysłana wiadomość, która pozwoli zmienić hasło dostępu do konta. Odbierz wysłaną do Ciebie wiadomość i kliknij link znajdujący się w treści wiadomości. Na wyświetlonej stronie będziesz mógł wprowadzić nowe hasło dostępu.
  Wymagania dotyczące hasła – w celu zapewnienia bezpieczeństwa hasła muszą być spełnione następujące wymagania podczas tworzenia nowego hasła:
  • Minimalna długość hasła wynosi 7 znaków.
  • Hasło dostępu musi zawierać przynajmniej 3 różne typy znaków (wielkie i małe litery, cyfry i znaki specjalne).
  • Jeśli hasło zawiera wyrazy słownikowe, jego minimalna długość wynosi 12 znaków.

VIDEO: Jak zalogować się do usługi Office 365?

Pierwszą rzeczą, którą zobaczysz logując się do usługi Office 365 będzie pulpit nawigacyjny w panelu administracyjnym. Zapoznaj się z poniższą video instrukcją, aby dowiedzieć się jak zalogować się do usługi Office 365 oraz poznać bliżej panel administracyjny.

Czym jest i do czego służy Office 365?
Poprzedni
Jak pobrać i uruchomić usługę Office 365?
Następny
 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub