AnyDesk – jak odebrać połączenie i przekazać kontrolę nad PC?

AnyDesk jest zaawansowanym i jednocześnie bardzo intuicyjnym programem do zdalnego pulpitu. Dzięki niemu połączysz się z urządzeniem swojego klienta lub z własnym komputerem podczas pracy zdalnej. Sprawdź w tym poradniku, jak bezpiecznie odebrać połączenie w AnyDesk i przekazać kontrolę nad komputerem.

Pamiętaj, że darmowa licencja AnyDesk przeznaczona jest tylko do użytku niekomercyjnego. Jeśli zamierzasz używać aplikacji w firmie, skorzystaj z biznesowych licencji AnyDesk.

Jak odebrać połączenie w AnyDesk?

Jeśli oczekujesz na zdalną sesję z informatykiem lub chcesz przekazać informacje klientowi, jak skutecznie zaakceptować Twoją sesję przychodzącą, zapoznaj się z poniższymi czynnościami.

  1. Aby ktoś mógł połączyć się z Twoim komputerem, przekaż tej osobie ID urządzenia. Jest to 9-cyfrowy klucz.Jak odebrać połączenie w AnyDesk?
  2. Kiedy osoba inicjująca sesję wprowadzi ID Twojego komputera, zobaczysz na ekranie komunikat z prośbą o akceptację połączenia. Okno zawiera ID urządzenia początkowego.AnyDesk - Jak odebrać połączenie?
  3. Opcjonalnie nadaj uprawnienia dla osoby „po drugiej stronie”, klikając opcję: Więcej.Odbieranie połączenia w AnyDesk
  4. Podczas trwania sesji możesz rozmawiać z drugą osobą na czacie. Pamiętaj, by ze względów bezpieczeństwa pozostać przy komputerze podczas trwania połączenia zdalnego.Odbieranie sesji przychodzącej AnyDesk
Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie