Facebook Business Suite dla firm – nowość dla biznesu w sieci

Facebook aktywnie włączył się do walki ze skutkami kryzysu wywołanego przez COVID-19. Jego nowe narzędzie zostało stworzone, aby pomóc małym i średnim firmom utrzymać się w cyfrowej przestrzeni biznesowej. Facebook Business Suite dla firm ma ułatwiać małym i średnim przedsiębiorstwom zarządzanie swoimi stronami na różnych aplikacjach: Facebook, Instagram, WhatsApp i Messenger. Lubisz mieć porządek i kontrolę nad swoimi kanałami społecznościowymi? Nowe narzędzie pozwoli Ci na sprawne zarządzanie wszystkimi swoimi profilami.

SPIS TREŚCI

Do czego służy Facebook Business Suite dla firm?

Facebook Business Suite

Nowa aplikacja pozwoli Ci na zintegrowanie wszystkich serwisów i komunikatorów, ułatwiając zarządzanie treściami, a także na rozwijanie swojej firmy w świecie handlu elektronicznego. Facebook Business Suite dla firm umożliwia zintegrowanie kilku różnych aplikacji i usprawnienie komunikacji z klientami. Publikowane treści pojawiają się w tym samym czasie na Facebooku oraz Instagramie, a zarządzanie postami odbywa się z poziomu jednego narzędzia. Aplikacja pokazuje też statystyki reklamowe z kilku platform jednocześnie.

Pierwsza wersja aplikacji ma za zadanie ułatwienie pracy małych i średnich przedsiębiorstw. W planach jest rozszerzenie narzędzia, aby mogło służyć również dużym firmom.

Aplikacja Business Suite jest przeznaczona głównie dla przedsiębiorstw, które nie korzystają z  Ads Manager lub Creator Studio.

Porządek i wygoda – funkcje aplikacji Facebook Business Suite

Kochasz porządek i męczy Cię obsługa klientów na kilku różnych serwisach jednocześnie? Korzystając z nowego rozwiązania możesz mieć dostęp do wszystkich aplikacji należących do Facebooka w jednym miejscu. Narzędzie pozwala zaoszczędzić czas i połączyć komunikację ze społecznościami Facebooka i Instagrama. Mając dostęp do wszystkich postów i alertów w ramach jednego narzędzia minimalizujesz ryzyko przeoczenia ważnej wiadomości lub komentarza jednego z obserwujących.

Facebook Business Suite dla firm

Menu aplikacji Facebook Business Suite

Facebook Business Suite dla firm umożliwia:

 

  • Planowanie, publikację i zarządzanie postami na Facebooku i Instagramie,
  • wyświetlanie wszystkich wiadomości i alertów w ramach kanałów Facebook, Instagram, WhatsApp i Messenger w ramach jednego narzędzia,
  • zarządzanie reklamami z jednego miejsca,
  • komunikowanie się z internautami z kilku różnych platform i komunikatorów,
  • wyświetlanie statystyk reklamowych z Facebooka i Instagrama,
  • prowadzenie spójnej komunikacji,
  • łatwy dostęp do innych narzędzi Facebooka (Ads Manager, Business Settings).

 

 

Czytaj więcej

 

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie