Jak sprawdzić pocztę na telefonie lub tablecie?

Jeśli chcesz korzystać z poczty home.pl w telefonie, tablecie lub innym urządzeniu przenośnym, możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • Skonfiguruj dowolny program pocztowy dostępny dla urządzenia, na którym chcesz obsługiwać pocztę e-mail. W telefonach i tabletach z systemem Android, przeważnie jest to domyślna aplikacja Poczty oferowana przez producenta lub klient poczty Gmail, obsługujący także konta zewnętrzne, np. Poczta home.pl. Dla urządzeń Apple aplikacja Mail.
  • Uruchom Pocztę home.pl (webmail) w oknie dowolnej przeglądarki internetowej, np. Opera, Chrome wpisując adres www.poczta.home.pl.

Niezależnie od wybranego programu pocztowego lub przeglądarki internetowej, obsługa poczty home.pl przebiega identycznie.

Poczta home.pl w programie pocztowym na telefonie

Sprawdź w Centrum Pomocy home.pl artykuły dedykowane poszczególnym programom do obsługi poczty. Każda konfiguracja opiera się na tych samych danych dostępu do konta. Różnice wynikają w kolejności ich wprowadzania, wyglądzie aplikacji czy nazewnictwie niektórych pól.

Poczta home.pl w przeglądarce mobilnej na telefonie

Poczta home.pl to nie tylko konto e-mail skonfigurowane na serwerze pocztowym. To także rozbudowany klient poczty e-mail, tj. webmail czyli oprogramowanie do obsługi skrzynki pocztowej w oknie przeglądarki. Poczta home.pl jest w pełni dostosowana do działania na komputerach oraz urządzeniach mobilnych. Oznacza to, że bez zbędnej konfiguracji możesz sprawdzić oraz napisać pocztę z dowolnego urządzenia z dostępem do Internetu. Jak? Zajrzyj na www.poczta.home.pl, zaloguj się do skrzynki i e-mail i przekonaj się, że nie ma znaczenia to czy otwierasz pocztę na małym czy dużym ekranie.

Poczta home.pl to narzędzie responsywne. Oznacza to, że jego wygląd, układ, struktura menu i dostępne przyciski dostosują się do ekranu na którym ją otwierasz i uruchomiona zostanie w najbardziej korzystnym układzie. Układzie umożliwiającym swobodny dostęp do poszczególnych wiadomości.

  1. Uruchom dowolną przeglądarkę w telefonie lub tablecie, np. Google Chrome
  2. Wpisz adres www.poczta.home.pl, a następnie podaj dane dostępu do konta e-mail 
  3. Sprawdź pocztę
  4. Redaguj nowe wiadomości
  5. Wyloguj się po zakończeniu pracy
Czytaj więcej
  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Bezpieczna Poczta e-mail

2 mln użytkowników nie może się mylić. Wybierz niezawodny i bezpieczny e-mail z kalendarzem, organizacją zadań i bez spamu.