Logowanie i rejestracja konta w serwisie forum.home.pl

Poczta wybrana przez tysiące firm

Czym jest forum home.pl?

Forum  jest platformą do komunikacji dla klientów i użytkowników usług home.pl. To kolejny kanał komunikacji, który umożliwia kontakt z pracownikami oraz partnerami firmy, a także innymi klientami, posiadającymi usługi home.pl

Umożliwia nie tylko zadawanie pytań dot. działania, obsługi i konfiguracji usług, ale także dzielenie się swoją wiedzą z innymi. Stanowi uzupełnienie serwisu pomoc.home.pl o rozwiązania daleko wykraczające poza zakres wsparcia świadczonego przez Biuro Obsługi Klienta.

Forum pełni także rolę serwisu, w którym możesz zgłaszać sugestie i opinie dot. działania i rozwoju usług naszej firmy, pracy Biura Obsługi Klienta, itp..

Poradnik wideo: jak zarejestrować nowe konto na forum.home.pl?

 

 1. Przejdź na stronę forum.home.pl, a następnie skorzystaj z przycisku Załóż konto/Zaloguj się.
 2. Wprowadź login użytkownika forum:
  • Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem forum, wybierz opcję: Tak, mam konto, moje hasło to i wprowadź hasło dostępu do konta. Kliknij Zaloguj.
  • Jeśli chcesz utworzyć nowe konto, wybierz: Nie, chcę założyć nowe konto. Kliknij Załóż konto na forum.
   Forum dyskusyjne home.pl - Rejestracja - Załóż konto na forum
 3. Rejestrując nowe konto, wprowadź podstawowe informacje jak login (nazwa użytkownika), hasło dostępu, adres e-mail (aktywny, otrzymasz od nas wiadomości dot. aktywacji konta), wybierz płeć i podaj datę urodzenia.
 4. Wprowadź identyfikator usługi lub adres logowania do Panelu klienta (pole obowiązkowe)  np. serwer123456, sklep123456, 123456.ssl jeśli logujesz się przy pomocy nazwy usługi / adres e-mail jeśli logujesz się za pomocą adresu poczty do Panelu klienta home.pl
  Forum home.pl skierowane jest do klientów i użytkowników usług home.pl. Podanie nazwy posiadanej usługi, jej identyfikatora, jest obowiązkowe i podlega weryfikacji po stronie administratorów forum. Nazwa posiadanej usługi nie będzie widoczna w profilu konta i pozostaje tylko do wiadomości administratorów forum.
 5. Wprowadź sekretny kod (pole opcjonalne) jeśli taki posiadasz.
  Sekretny kod jest polem opcjonalnym, możesz go otrzymać, np. w wyniku zaproszenia do testowania nowych usług lub prowadzenia dyskusji w zamkniętej grupie użytkowników. Z sekretnego kodu mogą korzystać nowi jak i już zarejestrowani użytkownicy.
 6. Zapoznaj się z regulaminem korzystania z forum dyskusyjnego, zaakceptuj go i potwierdź rejestrację konta.

Nie posiadam usług w home.pl

Jeśli nie posiadasz usług w home.pl, rejestracja konta na forum nie będzie możliwa (brak opcji wskazania nazwy posiadanej usługi). Jeśli chcesz skorzystać z pomocy home.pl, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Jak przebiega rejestracja i weryfikacja konta?

 1. Po utworzeniu konta na stronie forum.home.pl na adres e-mail kontaktowy otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie rejestracji i kliknięcie w link aktywujący (wiadomość nr 1).Wiadomość e-mail - Potwierdzenie rejestracji na forum.home.pl - Kliknij w link aktywacyjny
 2. Aktywowane w ten sposób konta poddawane są weryfikacji danych.Potwierdzenie rejestracji na forum.home.pl - Link aktywujący - Oficjalne forum home.pl - Zaczekaj na zweryfikowanie konta przez administratora
 3. W przypadku pomyślnego zakończenia aktywacji konta, w przeciągu kilku minut otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem uruchomienia konta na forum dyskusyjnym (wiadomość nr 2).Wiadomość e-mail - Twoje konto na forum.home.pl zostało zatwierdzone przez administratora - Pomyślny komunikat zakończenia aktywacji konta
 4. Od tej chwili możesz już logować się w serwisie forum.home.pl.

Zarejestrowałem konto, ale nie mogę utworzyć nowego ani dołączyć do już istniejącego wątku

Proces rejestracji konta składa się z kilku etapów. Po zatwierdzeniu rejestracji na stronie www.forum.home.pl, na adres e-mail kontaktowy otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail. Będzie w niej dostępny link który należy kliknąć.

Potwierdzone konto rozpoczyna proces weryfikacji po stronie administratorów forum. Zwykle trwa to nie dłużej jak kilkanaście minut.

W wyjątkowych okolicznościach  (godziny wieczorne i nocne, święto, dni wolne od pracy) weryfikacja przez administratora forum może wydłużyć się do kilku godzin. Po aktywacji Twojego konta, otrzymasz ostatnią wiadomość e-mail z potwierdzeniem uruchomienia konta i zaproszeniem do logowania. Jeśli nie otrzymałeś takiej wiadomości (patrz punkt wyżej), prosimy o zachowanie cierpliwości.

Otrzymałem odmowę rejestracji konta

W sytuacji w której administrator forum home.pl odrzucił rejestrację konta, otrzymasz od nas powiadomienie e-mail: Rejestracja konta na forum.home.pl nie została zatwierdzona przez administratora.

W treści wiadomości wskazana będzie nazwa rejestrowanego konta oraz konkretny powód wstrzymania rejestracji konta, np. błędne dane lub brak nazwy usługi, itp..

Wiadomość e-mail - Rejestracja konta na forum.home.pl nie została zatwierdzona przez administratora - Przykładowa odmowa rejestracji konta

Najczęstszą przyczyną odrzucenia rejestracji na forum jest brak lub wskazanie błędnej nazwy posiadanej w home.pl usługi. W zaistniałej sytuacji proces rejestracji konta należy rozpocząć od nowa.

Hosting stworzony dla WordPressa

Masz stronę WWW na WordPressie? My też uwielbiamy ten system dla stron internetowych. Dlatego stworzyliśmy hosting specjalnie dla jego użytkowników.


Bezpieczny hosting dla Twojej strony WWW

Przygotowaliśmy miejsce, w którym Twoja strona WWW i poczta e-mail będą się czuły komfortowo.


Odbierz 25 zł do wydania na empik.com

Polecaj usługi home.pl i zdobywaj za każde polecenie kupon o wartości 25zł do wydania na empik.com

Zdobądź swój kupon na 25zł Sprawdź jak

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie