Logowanie i rejestracja konta w serwisie forum.home.pl

Czym jest forum home.pl?

Forum  jest platformą do komunikacji dla klientów i użytkowników usług home.pl. To kolejny kanał komunikacji, który umożliwia kontakt z pracownikami oraz partnerami firmy, a także innymi klientami, posiadającymi usługi home.pl

Umożliwia nie tylko zadawanie pytań dot. działania, obsługi i konfiguracji usług, ale także dzielenie się swoją wiedzą z innymi. Stanowi uzupełnienie serwisu pomoc.home.pl o rozwiązania daleko wykraczające poza zakres wsparcia świadczonego przez Biuro Obsługi Klienta.

Forum pełni także rolę serwisu, w którym możesz zgłaszać sugestie i opinie dot. działania i rozwoju usług naszej firmy, pracy Biura Obsługi Klienta, itp..

Poradnik wideo: jak zarejestrować nowe konto na forum.home.pl?

 

 1. Przejdź na stronę forum.home.pl, a następnie skorzystaj z przycisku Załóż konto/Zaloguj się.
 2. Wprowadź login użytkownika forum:
  • Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem forum, wybierz opcję: Tak, mam konto, moje hasło to i wprowadź hasło dostępu do konta. Kliknij Zaloguj.
  • Jeśli chcesz utworzyć nowe konto, wybierz: Nie, chcę założyć nowe konto. Kliknij Załóż konto na forum.
   Forum dyskusyjne home.pl - Rejestracja - Załóż konto na forum
 3. Rejestrując nowe konto, wprowadź podstawowe informacje jak login (nazwa użytkownika), hasło dostępu, adres e-mail (aktywny, otrzymasz od nas wiadomości dot. aktywacji konta), wybierz płeć i podaj datę urodzenia.
 4. Wprowadź identyfikator usługi lub adres logowania do Panelu klienta (pole obowiązkowe)  np. serwer123456, sklep123456, 123456.ssl jeśli logujesz się przy pomocy nazwy usługi / adres e-mail jeśli logujesz się za pomocą adresu poczty do Panelu klienta home.pl
  Forum home.pl skierowane jest do klientów i użytkowników usług home.pl. Podanie nazwy posiadanej usługi, jej identyfikatora, jest obowiązkowe i podlega weryfikacji po stronie administratorów forum. Nazwa posiadanej usługi nie będzie widoczna w profilu konta i pozostaje tylko do wiadomości administratorów forum.
 5. Wprowadź sekretny kod (pole opcjonalne) jeśli taki posiadasz.
  Sekretny kod jest polem opcjonalnym, możesz go otrzymać, np. w wyniku zaproszenia do testowania nowych usług lub prowadzenia dyskusji w zamkniętej grupie użytkowników. Z sekretnego kodu mogą korzystać nowi jak i już zarejestrowani użytkownicy.
 6. Zapoznaj się z regulaminem korzystania z forum dyskusyjnego, zaakceptuj go i potwierdź rejestrację konta.

Nie posiadam usług w home.pl

Jeśli nie posiadasz usług w home.pl, rejestracja konta na forum nie będzie możliwa (brak opcji wskazania nazwy posiadanej usługi). Jeśli chcesz skorzystać z pomocy home.pl, zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta.

Jak przebiega rejestracja i weryfikacja konta?

 1. Po utworzeniu konta na stronie forum.home.pl na adres e-mail kontaktowy otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie rejestracji i kliknięcie w link aktywujący (wiadomość nr 1).Wiadomość e-mail - Potwierdzenie rejestracji na forum.home.pl - Kliknij w link aktywacyjny
 2. Aktywowane w ten sposób konta poddawane są weryfikacji danych.Potwierdzenie rejestracji na forum.home.pl - Link aktywujący - Oficjalne forum home.pl - Zaczekaj na zweryfikowanie konta przez administratora
 3. W przypadku pomyślnego zakończenia aktywacji konta, w przeciągu kilku minut otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem uruchomienia konta na forum dyskusyjnym (wiadomość nr 2).Wiadomość e-mail - Twoje konto na forum.home.pl zostało zatwierdzone przez administratora - Pomyślny komunikat zakończenia aktywacji konta
 4. Od tej chwili możesz już logować się w serwisie forum.home.pl.

Zarejestrowałem konto, ale nie mogę utworzyć nowego ani dołączyć do już istniejącego wątku

Proces rejestracji konta składa się z kilku etapów. Po zatwierdzeniu rejestracji na stronie www.forum.home.pl, na adres e-mail kontaktowy otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail. Będzie w niej dostępny link który należy kliknąć.

Potwierdzone konto rozpoczyna proces weryfikacji po stronie administratorów forum. Zwykle trwa to nie dłużej jak kilkanaście minut.

W wyjątkowych okolicznościach  (godziny wieczorne i nocne, święto, dni wolne od pracy) weryfikacja przez administratora forum może wydłużyć się do kilku godzin. Po aktywacji Twojego konta, otrzymasz ostatnią wiadomość e-mail z potwierdzeniem uruchomienia konta i zaproszeniem do logowania. Jeśli nie otrzymałeś takiej wiadomości (patrz punkt wyżej), prosimy o zachowanie cierpliwości.

Otrzymałem odmowę rejestracji konta

W sytuacji w której administrator forum home.pl odrzucił rejestrację konta, otrzymasz od nas powiadomienie e-mail: Rejestracja konta na forum.home.pl nie została zatwierdzona przez administratora.

W treści wiadomości wskazana będzie nazwa rejestrowanego konta oraz konkretny powód wstrzymania rejestracji konta, np. błędne dane lub brak nazwy usługi, itp..

Wiadomość e-mail - Rejestracja konta na forum.home.pl nie została zatwierdzona przez administratora - Przykładowa odmowa rejestracji konta

Najczęstszą przyczyną odrzucenia rejestracji na forum jest brak lub wskazanie błędnej nazwy posiadanej w home.pl usługi. W zaistniałej sytuacji proces rejestracji konta należy rozpocząć od nowa.

 • Czy artykuł był pomocny ?
 • Tak   Nie