Rzetelny regulamin – kupon promocyjny


Obraz przedstawiający logo Rzetelnego RegulaminuRzetelny Regulamin to usługa umożliwiająca utrzymanie regulaminów sklepów internetowych. Dzięki połączeniu technologii i zagadnień prawa, powstało narzędzie, które gwarantuje bezpieczeństwo i wiarygodność prawną dla każdego biznesu prowadzonego on-line. Każdy regulamin jest „szyty na miarę” i uwzględnia model biznesowy oraz specyfikę branżową danego sklepu. Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie: https://home.pl/pomoc-prawna

Rzetelny Regulamin oferuje bardzo obszerny zakres pomocy prawnych, dostępnych w czterech różnych pakietach. Wyjątkowo atrakcyjne ceny już od 299 zł netto zostały przygotowane specjalnie dla użytkowników platformy eSklep.
Podane ceny są cenami netto (nie zawierają podatku VAT)
i są jednorazową opłatą roczną wybranego abonamentu.
WAŻNE! Pamiętaj, że decydując się na skorzystanie z usługi Rzetelny Regulamin, zyskujesz gwarancję zgodności regulaminu Twojego sklepu z aktualnymi przepisami prawa. Przyznany certyfikat Rzetelny Regulamin, potwierdza wiarygodność danego przedsiębiorcy i działanie sklepu zgodnie z literą prawa. Certyfikat ten jest elementem rozpoznawanym w sieci. Dzięki współpracy z platformą Rzetelna Grupa zyskujesz dostęp do materiałów szkoleniowych, które dodatkowo rozszerzą Twoją wiedzę w zakresie prowadzenia sprzedaży w Internecie zgodnie z prawem.

Jak skorzystać z oferty promocyjnej na rzetelny regulamin?

Przejdź na stronę https://home.pl/pomoc-prawna i zamów pakiet.

W przypadku pytań dotyczących pakietów, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu operatorem usługi Rzetelny Regulamin:
email: biuro@rzetelnyregulamin.pl, tel.: (22) 390 91 05, http://www.rzetelnyregulamin.pl/

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Załóż własny sklep internetowy

Nieważne co i jak chcesz sprzedawać. eSklep od home.pl to idealne narzędzie do prowadzenia sprzedaży w Internecie.