Jak wygenerować papierowy wniosek cesji premium?

Cesja to proces umożliwiający przeniesienie praw własności do wybranych usług w home.pl na inny podmiot (inna osoba fizyczna lub firma).

Przykład: Jeśli Jan Nowak posiada usługę w home.pl (np. domenę) o nazwie “mojsklep.pl” i chce odstąpić tę domenę Markowi Kowalskiemu, to obaj Panowie muszą podpisać dokument cesji, a następnie odesłać dokument do home.pl. Nowak może też skorzystać z tzw. cesji elektronicznej.
Aby wygenerować wniosek o cesję premium, zaloguj się w Panelu Klienta home.pl do usługi z uprawnieniami administracyjnymi. Następnie przejdź do opcji menu “Usługi”, zaznacz wybrane usługi, które mają zostać objęte cesją i kliknij przycisk “Cesja” (znajdujący się u góry ekranu). Na następnym ekranie zaznacz opcję “Cesja premium” i wypełnij formularz znajdujący się pod spodem.
Po wypełnieniu wyświetlonego formularza, kliknij przycisk “Zmawiam i płacę” i pobierz wygenerowany dokument PDF. Pobrany dokument PDF należy wydrukować, opieczętować/podpisać i przesłać za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Z chwilą wygenerowania wniosku cesji, w panelu administracyjnym w sekcji Płatności, zostanie udostępniona PRO FORMA, którą należy opłacić. Dokument ten obejmuje płatność za wykonanie usługi cesji premium. Opłać PRO FORMĘ za pomocą płatności online lub tradycyjnym przelewem.
WAŻNE! Więcej informacji na temat cesji premium (papierowej) znajdziesz pod tym adresem.
WAŻNE! Jeśli nie możesz samodzielnie wygenerować wniosku o zmianę abonenta, to w sekcji “Załączniki do pobrania” (pod spodem) możesz pobrać gotowy wniosek w formacie pliku PDF. Pobrany w takiej formie dokument, należy wydrukować, wypełnić i odesłać do home.pl.

Załączniki do pobrania:

  • Czy artykuł był pomocny ?
  • Tak   Nie

Tematy powiązane

Szukaj
Generic filters
Tylko dokładne dopasowania
Szukaj w tytułach
Szukaj w treści
Wyświetl posty typu:
lub